MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Knockout Boxing Night 29: Czerklewicz vs Pławecki. Polsko-polska wojna w ringu

Knockout Boxing Night 29 Czerklewicz vs Pławecki. Polsko polska wojna w ringu

Knockout Boxing Night 29 Czerklewicz vs Pławecki. Polsko polska wojna w ringu

Knockout Boxing Night znów zawita w Mrągowie! Przed nami jedyna w swoim rodzaju, wakacyjna gala boksu zawodowego KBN29! 15 lipca spotkamy się z naszymi zawodnikami w mrągowskim amfiteatrze nad pięknym jeziorem Czos!

Głównym wydarzeniem imprezy będzie polsko-polskie starcie z udziałem Jana Czerklewicza (10-1, 3 KO) i Łukasza Pławeckiego (6-0-2, 4 KO). Jan swoją przygodę z zawodowymi ringami rozpoczął od trzech występów na galach organizowanych w Stanach Zjednoczonych. W ostatnich występach już przed polską publicznością, 25-letni pięściarz, który uwielbia ofensywny boks, wygrał z Ondrejem Buderą i topowym polskim półciężkim – Markiem Matyją.

Łukasz, to z kolei niesamowicie utytuowany zawodnik K1. W swojej karierze wielokrotnie zdobywał tytuły Mistrza Świata w kickboxingu. Jest jedynym Polakiem, który dzierży tytuł prestiżowej federacji ISKRA. Od czasu debiutu w boksie zawodowym nie przegrał ani jednego pojedynku.

Czeka nas znakomity polsko-polski w walce wieczoru! Podczas gali kibice zobaczą w akcji również podopiecznego Mateusza Masternaka, czyli Kamila Urbańskiego  (3-0, 2 KO) oraz ciekawego cruisera Artura Górskiego (6-1, 3 KO). 

Bilety dostępne w serwisie ebilet.pl 

KBN 29 Czerklewicz vs Plawecki. Polsko polska wojna w ringu
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x