MMA News

wszystko związane ze światem MMA

KSW: Walka pomiędzy Szymonem Kołeckim a Łukaszem Jurkowskim przeniesiona

Walka Łukasza Jurkowskiego (17-11, 7 KO, 4 SUB) z Szymonem Kołeckim (8-1, 8 KO), która miała się odbyć 10 października na KSW 55 została odwołana. Powodem jest kontuzja byłego olimpijczyka.

Kiedyś mój znajomy powiedział, że jak wszystko się układa i wydaje się, że wszystko jest fajnie, to trzeba tylko czekać, z której strony ci przywalą. Tym ciosem jest kontuzja, której nabawiłem się w ostatnich dniach. Od kilku miesięcy jest w stałych i ciężkich przygotowaniach. Niestety, uraz nie pozwala mi aktywnie trenować i tym bardziej walczyć. To kontuzja szyi, a konkretnie naczyń krwionośnych – powiedział Kołecki.

Szymon Kołecki napisał na Facebooku:

Niestety, na gali KSW 55 nie zawalczę z powodu kontuzji. Kilka dni temu po wielu badaniach i konsultacjach zostało zdjagnozowane u mnie przemęczenie naczynia krwionośnego w szyi i do czasu pełnego wyleczenie lekarze nie dali mi zgody na treningi , a tym bardziej na walkę ponieważ w przypadku pogorszenie się stanu zdrowia mogłoby zrobić się niebezpiecznie. Badania kontrolne mam 1 października i mam nadzieję po tej dacie wrócić do pełnych treningów. Przepraszam wszystkich kibiców, których brak mojej walki zasmuci, ale zdrowie najważniejsze. Trzymajcie kciuki . Do zobaczenia na gali najszybciej jak się da.

https://www.facebook.com/szymonkolecki1/posts/1575523365941786?__cft__[0]=AZUctrZ7pyaCstaVsq3F632FBgqapFag2wHO_1HqOTenGjyFKXoZPmLcDVP2CEtYjgvjJOi2AJDL6ND-Ir_HydaQLW9sU_Z2lrnH8Yx9uxJXpbpcf-YRCtnIZNHPbfaE3rECvzfW_gnVK0SRe7AP7iZhE_fnZyQT7sU_A0P4OGtMXQ&__tn__=%2CO%2CP-R
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x