MMA News

wszystko związane ze światem MMA

KSW wraca na PGE Narodowy. Gala XTB KSW Colosseum 2 już 3 czerwca w Warszawie!

KSW wraca na PGE Narodowy. Gala XTB KSW Colosseum 2 juz w czerwcu

KSW wraca na PGE Narodowy. Gala XTB KSW Colosseum 2 juz w czerwcu

Organizacja KSW po raz drugi w historii przygotuje swoją galę na PGE Narodowym i ponownie będzie chciała pobić rekord liczby widzów oglądających na żywo to wydarzenie. Już 3 czerwca 2023 roku odbędzie się XTB KSW Colosseum 2. Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl.

27 maja 2017 roku na PGE Narodowym kibice mieli okazję obejrzeć największe wydarzenie w historii europejskiego MMA oraz drugi największy event w światowej historii mieszanych sztuk walki. Podczas KSW 39: Colosseum na stadionie zasiadło blisko 58 tysięcy widzów! Galę można było oglądać w telewizjach 42 krajów, na 4 kontynentach. Na wydarzenie akredytował się prawie 200 dziennikarzy z polski i zagranicy, a przedstawiciel aż 81 narodowości oglądali transmisję live w serwisie KSWTV.com. Fani mieli okazję zobaczyć 11 emocjonujących pojedynków, w tym pięć bojów mistrzowskich. Do okrągłej klatki weszły największej gwiazdy KSW: Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Borys Mańkowski, Marcin Różalski, Mateusz Gamrot, Łukasz Jurkowski czy Damian Janikowski i większość walk zakończyła się przed czasem.

3 czerwca fani ponownie będą mieli okazję uczestniczyć w niesamowitym evencie, którego karta walk zostanie po brzegi wypełniona największymi nazwiskami organizacji KSW. Fani znowu będą mogli zobaczyć nie tylko starcia na najwyższym sportowym poziomie, ale również fantastyczne widowisko uświetnione wspaniałą muzyką i efektami wizualnymi. Już dziś rusza sprzedaż biletów na to wydarzenia, a w przyszłym tygodniu organizacja KSW odkryje pierwsze karty gali XTB KSW Colosseum 2.

Kiedy odbędzie się gala KSW Colosseum 2?

Gala mieszanych sztuk walki XTB KSW Colosseum II zaplanowano na 3 czerwca 2023 roku

Ile kosztują bilety na galę KSW Colosseum 2?

Ceny biletów podzielone są na kategorie: Elite VIP od 800 zł, Perfect View od 300 zł Trybuny od 70 zł i Płytę stadionu od 130 zł

Gdzie odbędzie się gala KSW Colosseum 2?

Gala odbędzie się na stadionie PGE Narodowy im. Kazimierza Górskiego przy al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1 w Warszawie

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x