MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Marcin Najman zawalczy z Andrzejem Fonfarą na gali CLOUT MMA 1

Marcin Najman zawalczy z Andrzejem Fonfarą na gali CLOUT MMA 1

Marcin Najman zawalczy z Andrzejem Fonfarą na gali CLOUT MMA 1

W świecie sportów walki zbliża się starcie, które obiecuje być niezwykłe. POLSKI KSIĄŻĘ vs OJCIEC CHRZESTNY POLSKICH FREAK-FIGHTÓW. Były mistrz świata w boksie, Andrzej Fonfara, stanie twarzą w twarz z legendą freaków, Marcinem Najmanem. Ta długo oczekiwana walka odbędzie się na inaugurującej galę nowej freakowej organizacji, CLOUT MMA. Pojedynek stulecia już 5 sierpnia na gali CLOUT MMA.

Andrzej Fonfara, znany jako “Polski Książę”, to bokser o światowej renomie, który w swojej karierze pokonywał najlepszych pięściarzy na świecie. Zdobycie tytułu mistrza świata było dla niego ukoronowaniem osiągnięć. Natomiast Marcin Najman, zwany “Ojcem Chrzestnym Polskich Freak-Fightów”, stał się ikoną w świecie nietypowych pojedynków, które zyskały dużą popularność w Polsce.

Panowie od dawna nie darzą się sympatią, a konflikt między nimi osiągnął swoje apogeum w programie “HejtPark” w 2020 roku, nadawanym na Kanale Sportowym. W tamtej wymianie słownej doszło do ostrej konfrontacji, gdzie Fonfara wyśmiewał umiejętności Marcina, a Najman nie szczędził prześmiewczych komentarzy, nazywając Andrzej “Fonfają”.

Fonfara vs Najman Clout MMA Fortuna

Teraz czas na rozstrzygnięcie tej wieloletniej rywalizacji. Gala CLOUT MMA zapowiada się jako niezapomniane wydarzenie, które przyciągnie uwagę fanów sportów walki z całego kraju. Oczekuje się, że walka między Fonfarą a Najmanem dostarczy nie tylko emocji, ale również wiele kontrowersji i nieprzewidywalnych momentów.

Organizatorzy gali CLOUT MMA zapewniają, że będą to starcie dwóch silnych osobowości, które reprezentują różne światy sportu. Pojedynek odbędzie się na specjalnie przygotowanej arenie, a widzowie będą mieli okazję śledzić to widowisko na żywo. Bilety na tę niezwykłą walkę są już dostępne, a sprzedaż cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

MMA mozesz typowac w Fortunie
MMA mozesz typowac w Fortunie

5 sierpnia stanie się dniem, kiedy sportowe światy Fonfary i Najmana zderzą się w spektakularnym starciu na ringu CLOUT MMA. Czy to będzie koniec długotrwałej rywalizacji? Czy któraś z tych ikon sportu wyjdzie zwycięsko? Odpowiedzi poznamy już niedługo, a cały sportowy świat trzyma kciuki za swoich ulubieńców.

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x