MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Martinez vs Warrington II w DAZN 26 marca 2022r.

W ten weekend na DAZN Josh Warrington zmierzy się z Kiko Martinez, o tytuł mistrza świata wagi piórkowej IBF w Leeds w Anglii. Transmisja wyłącznie w DAZN.

Ostatnie 12 miesięcy było dla Josha Warringtona frustrujące. Najpierw poniósł swoją pierwszą zawodową porażkę z rąk Mauricio Lary w lutym zeszłego roku, a kiedy spotkali się w rewanżu siedem miesięcy później, pojedynek zakończył się remisem technicznym.

Teraz Warrington ma szansę wrócić do wygrywania i zostać dwukrotnym mistrzem świata, mierząc się z Kiko Martinez o tytuł mistrza świata wagi piórkowej IBF w Leeds. Ci dwaj pięściarze walczyli już raz w 2017 roku i wtedy to Warrington triumfował, ale teraz staje w obliczu będącego na fali Martineza po wygranej przez nokaut z Kidem Galahadem.

DAZN jest to niezwykle popularna platforma streamingowa, która transmituje wydarzenia sportowe. Została założona 10 sierpnia 2016 r., a jej właścicielem jest DAZN Group/Perform Group. Szeroki wybór transmisji oraz najbardziej popularnych dyscyplin sprawia, iż coraz więcej osób decyduje się na jej wykupienie.

Jak kupić dostęp do DAZN?

  • PLN 7.99 / MIESIĄC
  • Ekskluzywny boks
  • Na żywo, najważniejsze wydarzenia i na żądanie
  • Filmy dokumentalne, cotygodniowe programy i klasyczne walki
  • Szybka rejestracja w DAZN i natychmiastowy dostęp do treści
  • Rezygnujesz, kiedy chcesz.
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x