MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Mateusz Borek ambasadorem SUPERBET

Mateusz Borek ambasadorem SUPERBET

Mateusz Borek ambasadorem SUPERBET

Mateusz Borek, ceniony dziennikarz sportowy oraz znana postać w świecie sportu, właśnie ogłosił swoje nowe partnerstwo. Znany z wyjątkowej wiedzy i pasji do sportu, Borek dołącza do firmy bukmacherskiej Superbet jako jej ambasador. To ważny krok zarówno dla Borka, jak i dla samej firmy, otwierając nowe perspektywy współpracy między światem mediów a przemysłem zakładów sportowych.

Ogłoszenie to niesie ze sobą wiele obietnic i możliwości. Mateusz Borek zdobył sobie szacunek i uznanie jako znakomity komentator sportowy, a także jako osobowość medialna. Jego doświadczenie w dziedzinie sportu oraz umiejętność przekazywania emocji sprawiają, że jest idealnym kandydatem do roli ambasadora Superbet. Jego głos i opinie mają potencjał, aby dostarczać fanom nie tylko cennych analiz, ale także emocji związanych z zakładami sportowymi.

W taki sposób Mateuszz Borek ogłosił współpracę z zakładami bukmacherskimi Superbet:

Witam serdecznie. Kłania się Mateusz Borek.

Dziś koło południa obiecałem wam ogłoszenie transferu. Każdy piłkarz marzy, żeby wybrać właściwie, bo to jest istotne – mieć dobrego coacha, mieć doskonałe środowisko. Być przede wszystkim w projekcie, który jest rozwojowy, który daje gwarancję pierwszego sukcesu sportowego. Po drugie, z przyjemnością wykonywania zawodu, po trzecie – fantastycznej atmosfery. Tak jak Haaland wybrał Manchester City, Robert Lewandowski marzył o słońcu i katalońskiej kulturze gry. Stąd jego transfer kilkanaście miesięcy temu do Barcelony. Tak też muszę Wam powiedzieć, że z wielkim honorem, z wielką przyjemnością przyjąłem propozycję firmy Superbet.

Od dziś jestem ambasadorem tego bukmachera. Przed nami, mam nadzieję, fantastyczny czas, wielkie projekty, dużo śmiechu z Waszej strony, wiele bonusów od nas i naprawdę ciekawe warunki do funkcjonowania w świecie bukmacherów. Mistrzostwa Europy, jestem przekonany, że z wykonaniem Superbetu, przy naszej drobnej pomocy, będą po prostu petardą.

Z resztą, nie będę mówił, nie będę obiecywał. Przekonacie się sami w najbliższych miesiącach.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

sprawdź

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x