MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Mistrz UFC Jan Błachowicz w nowym spocie Superbet “Pasja jest wszystkim!”

Pasja jest wszystkim! Pasja jest Super! Razem jesteśmy Super! takim hasłem wraz z Jankiem Błachowiczem promuje się w najnowszym spocie reklamowym legalny bukmacher Superbet. Na początku 2021 roku marka Superbet nawiązała współpracę z polskim mistrzem federacji UFC. Jan Błachowicz to obecnie jeden z najpopularniejszych i najlepszych polskich sportowców, który dzięki ciężkiej pracy i determinacji zdobył najwyższe laury MMA, czyli tytuł mistrza świata wagi półciężkiej federacji UFC.

“Dołączam do SuperTeamu! To dla mnie kolejny w ostatnim czasie sukces. Cieszę się na rozpoczęcie współpracy z bukmacherem Superbet. Tak jak ja startuje z pozycji pretendenta, aby wkrótce dołączyć do liderów. Znam tę drogę i mam nadzieję, że pomogę ją przejść mojemu nowemu Sponsorowi.” – mówi Jan Błachowicz.

Specjalna oferta SuperBet dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

W ostatnim czasie legalny w Polsce bukmacher Superbet wystartował z najlepszym Cashoutem w Polsce: Super Cash Out Superbet. Jedną z najbardziej popularnych promocji na naszym rynku bukmacherskim jest oferowany przez tego bukmachera nowa gra online dla kibiców Ekstraklasy, czyli darmowy SuperGame Jackpot z pulą od 50 000 do 100 000 tyś złotych. Nie możemy także zapomnieć o innej darmowej ofercie na zakłady bukmacherskie czyli SuperSpin. Dla fanów Ligi Polskiej, Superbet przygotował ofertę SuperPrzewaga w Ekstraklasie, czyli wygrany kupon przy stanie np. 2:0, niezależnie od późniejszego wyniku spotkania.

Jan Maciej Błachowicz to pochodzący z Cieszyna zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi półciężkiej, także utytułowany grappler i zawodnik boksu tajskiego. W latach 2011–2014 międzynarodowy mistrz Konfrontacji Sztuk Walki (KSW) w wadze półciężkiej. Od 2014 roku związany z Ultimate Fighting Championship (UFC). Od 27 września 2020 roku jest mistrzem UFC w wadze półciężkiej.

Superbet to operator zakładów bukmacherskich wywodzący się z Rumunii i będący tamtejszym liderem rynku. Mniejszościowym udziałowcem jest amerykański fundusz inwestycyjny Blackstone. Marka jest dostępna dla polskich graczy od 2017 roku jako podmiot posiadający zezwolenia Ministerstwa Finansów i od tego czasu rozwija sieć punktów stacjonarnych. W 2020 roku firma uruchomiła możliwość przyjmowania zakładów online na stronie superbet.pl, od początku stawiając na produktowe i technologiczne innowacje, dające emocje z gry jako rozrywki. Głównymi ambasadorami marki w Polsce są Jerzy Dudek, Jan Błachowicz oraz Sławomir Peszko. Superbet jest także sponsorem Ruchu Chorzów oraz koszykarskiej Wisły Kraków.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x