MMA News

wszystko związane ze światem MMA

7. Mistrzostwa MMA odbędą się w Grodzisku Mazowieckim. Ruszyły zapisy

Mistrzostwa MMA odbeda sie w Grodzisku Mazowieckim. Ruszyly zapisy

Mistrzostwa MMA odbeda sie w Grodzisku Mazowieckim. Ruszyly zapisy

Już 27 maja odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 7. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Grodzisku Mazowieckim.

Siódme wydarzenia z cyklu Mistrzostw MMA Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się w Hali Sportowej (CAIIS) przy ul. Sportowej 29 w Grodzisku Mazowieckim. Stowarzyszenie MMA Polska po raz pierwszy w historii zawita ze swoim wydarzeniem do tego miasta. 7. Mistrzostwa MMA będą ostatnią szansą na zaprezentowanie swoich umiejętności przed powołaniem zawodników do nowo powstającej kadry Polski kadetów oraz nowego składu kadry juniorów i seniorów.

Honorowy patronat nad 7. Mistrzostwami MMA objął burmistrz Grodziska Mazowieckiego – Grzegorz Benedykciński.

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w zawodach mogą się już rejestrować na stronie Stowarzyszenia poprzez formularz zgłoszeniowy:

https://mmapolska.org/zawody.php

  •  Data zakończenia zapisów: 17.05.2023
  • Opłata startowa: I termin do 14.04.2023 – 100 zł
  • II termin od 07.05.2023 do 17.05.2023 – 130 zł

Ważne: Jeśli opłata startowa nie zostanie zaksięgowana do godziny 23:59:59 dnia 17.05.2023 – zgłoszenie jest nieważne.

Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody”.

Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki.

Sponsorami zawodów MMA Polska są: Lexus Warszawa Wola, Kostka Transporte, Studio 306, Pitbull West Coast, MondoLab Suplementy, Fundacja Pho3nix, Overlord Fightgear i Wortmann AG.

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x