MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Mixer zawalczy na Fame MMA 11 – 2 października w Arena Gliwice

Mikołaj Magdziarz, czyli Mixer pzadebiutuje na XI gali Fame MMA. Jego przeciwnikiem będzie Piotr “Popo” Węgrzyn czyli reprezentant Xayoo Industries. I konferencja Fame MMA 11 rozpocznie się 15 sierpnia o godzinie 18:00. Organizatorzy zapowiedzieli, że będą każdego dnia, aż do konferencji, publikować jednego zawodnika, która zawalczy na nadchodzącej gali. Wszystkie zestawienia poznamy w niedzielę 18.08.2021. Aktualizacja: Ojwojtek w WiPbros na Fame MMA 11.

Mixer a właściwie Mikołaj Magdziarz to polski youtuber, influencer, vloger. należał do Ekipy Friza. Gala Fame 11 odbędzie się 2 października w Arena Gliwice.

Kiedy jest Fame MMA 11?

Zapiszcie sobie datę: 2 października 2021 roku. To własnie tego dnia odbędzie się jedenasta już gala Fame MMA. Data została zaprezentowana podczas ogłoszenia pierwszego oficjalnego uczestnika nadchodzącej gali freak fightów.październiku 2021.

Gdzie odbędzie się Fame MMA 11?

Według grafiki, jaką zaprezentowali organizatorzy 11. gali Fame MMA, pojedynki freak fightów odbędzie się w Gliwicach a dokładnie w Arena Gliwice

Karta walk: Fame MMA 11 – kto walczy?

Karta walk Fame MMA 11 poznamy do 15 sierpnia czyli do pierwszej konferencji dotyczącej Fame MMA 11. Wiemy na pewno, że podczas nadchodzącej gali wystapi były członek Ekipy, czyli Mixer.

Ile kosztuje PPV Fame MMA 11?

FAME MMA przebojem wdarło się na rynek i obecnie jest najpopularniejszą rozrywką spod szyldu Freak Fight MMA w Europie, a sprzedaż PPV pojedynczego wydarzenia sięga blisko 500 000 licencji!

Relacja odbędzie się w systemie PPV. Poniżej informacje o kosztach dostępu poprzednich wydarzeń:

  • 23,99 zł – wersja podstawowa, zapewniająca jakość HQ oraz dostęp do nagrania przez 48 godzin po zakończeniu wydarzenia.
  • 29,99 zł – wersja premium, zapewniająca jakość HD oraz dostęp do nagrania przez siedem dni po zakończeniu gali.

Gdzie oglądać Fame MMA 11 za darmo?

Z pewnością pojawi się wiele nielegalnych transmisji z gali Fame MMA m.in na youtube czy na twitchu, jednak są one nielegalne i nie powinno się ich używać. Takie “restreamy” są systematycznie banowane, a kanały zostają usunięte i blokowane. Najlepszym sposobem na oglądanie tanim kosztem transmisji FAME MMA, jest zebranie się wspólnie z kilkoma przyjaciółmi i sprawiedliwie podzielić niewielki koszty licencji. Prawa do transmisji w internecie online można nabyć poprzez wykupienie systemu „pay-per-view” od 23,99 PLN. Najtańszy pakiet obejmuje transmisję walk na żywo oraz 24-godzinne archiwum gali. Pakiet za 30 złotych daje 7-dniowe archiwum oraz „niedostępne nigdzie indziej materiały backstage’owe”. Wojtek Gola, jeden z założycieli Fame MMA powiedział, że koszt organizacji i produkcji gali kosztuje kilka milionów.

Jak widzieliście, na poprzednim story wrzuciłem jedną z grup, którą monitorujemy. Niestety, takich grup jest dziesiątki. Przykro jest to, że tak wiele osób nie docenia tego, co robimy, tylko po prostu kradnie. W każdym razie wspieraj, nie kradnij. Dzięki wielkie. (…) Niestety takie osoby nie doceniają naszej pracy, ciężkiej pracy, sztabu ludzi, którzy pracują nad galą oraz ogromnego wkładu finansowego, jaki musimy zainwestować, aby gala powstała.(…) Kilka osób zapytało mnie, czemu ścigamy te osoby, czemu odszkodowania są tak wysokie. Robimy to dlatego, ponieważ gala kosztuje kilka milionów. Jeżeli nic byśmy z tym nie robili, to nie bylibyśmy w stanie organizować kolejnych eventów.”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x