MMA News

wszystko związane ze światem MMA

MMA: W Superbet kurs 20.00 na zwycięstwo Błachowicza

Już w niedzielę ambasador Superbet Jan Błachowicz będzie bronić tytułu w walce z Gloverem Teixeirą podczas gali UFC 267. Z tej okazji legalny bukmacher Superbet przygotował wyjątkową ofertę dla nowych i obecnych klientów Superbet.

Rejestrując konto z kodem LEGBUK w Superbet i wpłacając min. 50 PLN nowi gracze mogą wnieś swój pierwszy zakład singiel na Błachowicza z kursem 20.00 stawiając maksymalnie 10 PLN. Za wygrany zakład bukmachr ten wypłaci wygraną z kuponu i dopłaci różnicę do kursu 20.00 w postaci bonusu. Zarówno nowi, jak i obecni klienci mogą wziąć udział w promocji Super Nokaut! Stawiając zakład za min. 50 PLN na nokaut Błachowicza, możesz otrzymać dodatkowy bonus nawet 100 PLN.

Pamiętaj! Rejestrując konto dostajesz na start bonus powitalny 100% od pierwszego depozytu do 200 PLN oraz 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej. Co więcej, jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 1300 PLN!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w SUPERBET z kodem LEGBUK w dniach objętych promocją, wpłacili depozyt o minimalnej wartości 50 zł oraz zawarli pierwszy kupon przedmeczowy singiel, na którym znajduje się typ na wygraną Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą na gali UFC 267 (wydarzenie odbędzie się w dniu 30.10.2021) oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus.

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Kurs 20.00 na wygraną Jana Błachowicza”

 • W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon przedmeczowy singiel zawarty po założeniu konta.
 • Na kuponie musi znajdować się typ na wygraną Jana Błachowicza (zakład z grupy „Mecz – 1” lub „Super Kursy – 1 ”).
 • Bonus to powiększony kurs w wysokości 20.00 na wygraną Jana Błachowicza z uwzględnieniem, że maksymalna stawka zakładu to 10 PLN.

Przykład: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta ze stawką 10 PLN na zwycięstwo Jana Błachowicza po kursie w ofercie (np. 1.38) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 187,76 PLN.

Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:

Stawka klienta = 10 PLN – 1.2 PLN (12% podatku) = 8.8 PLN
Kurs na zwycięstwo Jana Błachowicza = 1.38
Bonus w postaci powiększonego kursu = 20
Kwota wygranej za kupon = 8.8 PLN * 1.38 = 12,14 PLN
Kwota bonusu = 10 PLN * 20 = 200 PLN – 12,14 PLN = 187,76 PLN

 • Jeżeli stawka kuponu przekroczy 10 PLN, na poczet obliczeń kwoty bonusu zostanie uwzględniona kwota 10 PLN.
 • Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 • Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
 • Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 • Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 • Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Kurs 20.00 na wygraną Jana Błachowicza”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Kurs 20.00 na wygraną Jana Błachowicza ” nie zostaną aktywowane.
 • Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 • Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Kurs 20.00 na wygraną Jana Błachowicza” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 • Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x