MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 31: Cieślak vs McCarthy

Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 31 Cieślak vs McCarthy

Już 4 Listopada spotkamy się po raz szósty na gali w luksusowym hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem. Na deskach ringu w Centrum Kongresowym “Gerlach” dojdzie do niezwykle emocjonującego pojedynku między aktualnym zawodowym Mistrzem Europy, Michałem Cieślakiem (24-2, 18KO), a oficjalnym pretendentem, pochodzącym z Irlandii, Tommym McCarthym (20-4, 10KO)!

Cieślak po raz pierwszy będzie bronił pasa EBU wywalczonego w kwietniu. McCarthy w przeszłości był już mistrzem Europy i postara się ponownie wywalczyć to trofeum.

– Mówi się, że obrona pasa jest trudniejsza od zdobycia tytułu, ale przygotowania idą bardzo dobrze. Mam fajnych sparingpartnerów, wszystko jest na odpowiednim miejscu, bardzo mnie wszystko cieszy – podkreśla aktualny mistrz. W gronie sparingpartnerów Cieślaka przed najbliższym występem znaleźli się m.in. Constantino Nanga (10-0, 8 KO), Michał Soczyński (7-0, 4 KO) i Kajetan Kalinowski (6-1, 4 KO).

– Przygotowanie fizyczne też przebiega według swojego planu. Nie ma żadnych kontuzji, nie mogę na nic narzekać – dodaje Cieślak, który szlifuje formę z trenerami Andrzejem Liczikiem i Przemysławem Kantorowskim.

Tommy McCarthy, który kończy ostatnią fazę treningów przed listopadową galą dodaje:

– Ostatni rok był dla mnie trudny. Negocjowałem kilka dużych walk, z których nic ostatecznie nie wyszło. Miałem trochę dosyć boksu, ale walka o mistrzostwo Europy to dla mnie znakomita szansa, żeby wrócić na najwyższy poziom. Jestem w treningu od wielu miesięcy, a teraz przychodzi kluczowy moment – mówi Irlandczyk, który w Zakopanem wróci na ring po rocznej przerwie.

– Chyba tylko jeden pięściarz w historii irlandzkiego boksu zdobywał tytuł mistrza Europy dwukrotnie. Ja mogę być kolejnym, napisać nową historię i to mnie bardzo motywuje. Cieślak to silny zawodnik, a walka z nim będzie wyzwaniem – dodaje McCarthy.

Podczas gali NDKBN31 kolejny, zawodowy pojedynek stoczą m.in. dwukrotny mistrz świata, Krzysztof Diablo Włodarczyk (63-4-1, 43 KO), Kamil Szeremeta (24-2-1, 8 KO) oraz Jan Czerklewicz (11-1, 3KO).

Gala w Nosalowym Dworze to także elegancka kolacja specjalnie przygotowana przez szefa kuchni oraz występ gwiazd estrady – w tym roku będzie to Kamil Bednarek!

Bilety na galę można kupić tylko w hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA – bilety@nosalowy.pl

Transmisja z gali w TVP SPORT.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x