MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Oświadczenie High League dotyczące rzekomych powiązań z zagranicznymi politykami

Organizacja freakowych gal mieszanych sztuk walki “High League” zamieściła w mediach społecznościowych oświadczenie o następującej treści:

W imieniu głównego organizatora wydarzeń sportowo-rozrywkowych pt. „HIGH League” informujemy, że pojawiające się w mediach społecznościowych i serwisach internetowych wiadomości dot. rzekomych politycznych powiązań lub wobec jakichkolwiek innych podmiotów zagranicznych przez właścicieli spółki nie są w żadnym stopniu prawdziwe. Są to treści krzywdzące nie tylko markę i firmę HIGH League, ale również nasz zarząd i wszystkich pracowników.

Właścicielem HIGH League jest H-Agency sp. z o.o., wśród której udziałowców znajduje się dwoje Polaków oraz dwie osoby pochodzenia czeczeńskiego, które od ponad dwudziestu lat mieszkają w naszym kraju, przeszły tutaj wszystkie etapy edukacji, pracują i płacą podatki. HIGH League to powstała w 2021 roku organizacja MMA, która ma swoją siedzibę w Polsce i w 100 procentach funkcjonuje w naszym kraju i jest finansowana wyłącznie z polskiego kapitału.

Osoby pochodzące z Czeczenii trafiły do Polski jako uchodźcy – ponad 20 lat temu – ze względu na wojnę z Rosją. Znaleźli się wtedy w takiej samej sytuacji, jak dzisiaj mieszkańcy Ukrainy. Nie jest możliwe, aby osoby, które musiały uciec ze swojej ojczyzny przed wojną i okrucieństwem, dzisiaj wspierały jakikolwiek konflikt zbrojny.

HIGH League nigdy nie będzie wspierać żadnej wojny ani żadnego konfliktu zbrojnego. Przejawem tego jest między innymi dołączenie do zbiórki wspierającej potrzebujących i ofiary wojny. Nie jest to żaden chwyt marketingowy, a szczery przejaw wsparcia wobec naszych wschodnich sąsiadów, którzy, podobnie jak nasi współpracownicy dwadzieścia lat temu, muszą dzisiaj walczyć o swoją ojczyznę, wolność i niezależność.

Komentarze ukierunkowane wobec spółki oraz jej właścicieli są niezwykle krzywdzące i absurdalnie nieprawdziwe. Jest nam niezwykle przykro, że ze względu na niewiedzę i nieprawdziwe informacje spotkaliśmy się z mową nienawiści. Zostaliśmy powiązani z okrucieństwem, z którym nie jesteśmy w żadnym stopniu związani.

Prosimy o zaprzestanie szerzenia nieprawdziwych informacji i komentarzy. Wszelkie próby propagowania fałszywych i oczerniających spółkę oraz zarząd informacji spotkają się z surowymi konsekwencjami prawnymi.

Jako HIGH League staramy się Państwu dostarczyć rozrywkę na najwyższym poziomie, czego efektem są organizowane przez nas gale sportów walki. Aby tego dokonać, spółka zatrudnia kilkudziesięciu zawodników oraz setki pracowników – wśród których wszyscy są obywatelami Polski. Żadna z tych osób, a zwłaszcza nasi czeczeńscy udziałowcy, nigdy nie byli, nie są ani nie będą powiązani z jakimikolwiek postaciami politycznymi.

Jesteśmy przeciwko jakimkolwiek wojnom. W naszym działaniu zajmujemy się jedynie sportem i rozrywką, a nie jakąkolwiek polityką.

HIGH LEAGUE

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Siewca Prawdy
Siewca Prawdy
2 lat temu

Prawnicze brednie, zwykła ochrona biznesu (który jest rentowny). Dobre alibi.

Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x