MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Paulina Wiśniewska z pierwszą wygraną na Mistrzostwach Świata IMMAF 2021

W drugim dniu Mistrzostw Świata IMMAF 2021 do akcji wkroczyła pierwsza polska reprezentantka i w pięknym stylu weszła do kolejnej rundy turnieju. Panowie tym razem musieli uznać wyższość rywali.

Drugi dzień mistrzostw świata rozpoczął się świetnie dla polskiej reprezentacji, ale ostatecznie był trudnym dniem.

Na samym początku Paulina Wiśniewska rozgromiła rywalkę z Kazachstanu w drugiej odsłonie starcia i awansowała do kolejnej rundy turnieju. 

Później przyszła kolej panów. Tobiasz Le i Michał Musiał, którzy po raz drugi weszli do klatki w trakcie mistrzostw, tym razem przegrali swoje pojedynki. Również Tomasz Ostrowski przegrała dziś walkę. Dla Tomasza był to pierwszy bój w trakcie turnieju.

Niestety Igor Włodarczyk, który w pierwszym dniu zawodów wygrał swój pojedynek, w trakcie walki nabawił się poważnego rozcięcia okolic łuku brwiowego. Rana, która była dość szeroka i głęboka, została szybko zszyta. Ostatecznie jednak ze względu na zdrowie Igora zapadła decyzja o niekontynuowaniu rywalizacji.

Oficjalne wyniki drugiego dnia zmagań:

1. Waga musza 56,7 kg (125 lb) – Paulina Wiśniewska pokonała Aigerim Torekhanovą (Kazachstan) przez TKO, 2:09, runda 2

2. Waga kogucia 61,2 kg (135 lb) – Vladyslav Dubkov (Ukraina) pokonał Tobiasza Le jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 2 x 29-28)

3. Waga piórkowa 65,8 kg (145 lb) – Daniyal Shamkhalov (Szwecja) pokonał Michała Musiała jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 2 x 30-27 )

4. Waga półciężka 93 kg (205 lb) – Dzhamal Medzhidov (Rosja) pokonał Tomasza Ostrowskiego jednogłośną decyzją sędziów (30-25, 2 x 30-27 )

W kolejnych dniach mistrzostw dalej walczyć będą: Paulina Kontna i Paulina Wiśniewska.

Tegoroczna edycja Mistrzostw Świata IMMAF 2021 odbywa się w dniach od 24 do 29 stycznia w hali Jiu-Jitsu Arena w Zayed Sports City w Abu Zabi.

Transmisję z wydarzenia można śledzić na stronie organizacji IMMAF https://immaf.tv/

Stowarzyszenie MMA Polska i reprezentacja wspierane są przez: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Lexus Warszawa Wola, Sunme, Studio 306, Kostka Transporte i Pitbull West Coast.

International MMA Federation (IMMAF) jest największą na świecie organizacją zajmującą się promocją amatorskiego MMA. Marka ta powstała w 2012 roku i dziś należą do niej organizacje zajmujące się amatorskim MMA z ponad 100 krajów na świecie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x