MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Polska Guuurom, czyli Pudzian na gali MMA bez ryzyka i z najwyższym kursem!

W sobotę Mariusz Pudzianowski stoczy odroczony w czasie bój z Bombardierem, którego wcześniej z walki z ambasadorem Betfana wyeliminowały problemy zdrowotne. W BETFAN gracze nie muszą czekać do rozstrzygnięcia tego pojedynku, by doświadczyć triumfu Pudziana – wystarczy, że wezmą udział w akcji POLSKA GUUUROM.

Do promocji może dołączyć każdy (nowy i stary gracz), a jedyne co musi zrobić, to postawić kupon z minimum 4 zdarzeniami za dokładnie 99 zł. Łączny kurs musi być równy bądź wyższy 5.50, a minimalny kurs każdego z wydarzeń powinien wynosić co najmniej 1.40.

Oczywiście jednym z zakładów, które znajdą się na kuponie musi być wygrana Pudziana, ale zagrana ze specjalnej oferty POLSKA GUUUROM – co istotne, kurs jest wyższy niż ten standardowy!

Co zyskuje gracz poza tym, że może obstawić zwycięstwo naszego ambasadora po najwyższym kursie na rynku? Pewność, że jeśli – w co nie wierzymy! – Mariusz przegra/zremisuje, to i tak BETFAN rozliczy to wydarzenie jako trafione.

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x