MMA News

wszystko związane ze światem MMA

“Przepraszam” – Mateusz Gamrot wydał oświadczenie po zatrzymaniu przez policję.

Policjanci z Kudowy-Zdroju zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który awanturował się pod jednym z kudowskich hoteli. Okazało się, że to były mistrz KSW w wadze lekkiej, a obecnie zawodnik UFC Mateusz Gamrot. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. – poinformował portal klodzko.naszemiasto.pl. Zawodnik UFC naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza policji. 30-latek wydał oświadczenie w tej sprawie.

Jak poinformowała podinsp. Wioletta Martuszewska, oficer prasowy KPP w Kłodzku, “mężczyzna był agresywny, kierował groźby karalne do policjantów, znieważył ich oraz naruszył ich nietykalność cielesną”. Wojownik, który rywalizuje w UFC, był pijany i miał niecały promil alkoholu we krwi. Został zwolniony z aresztu po wytrzeźwieniu i usłyszeniu zarzutów.

OŚWIADCZENIE

Opublikowany przez Mateusza Gamrota Poniedziałek, 28 grudnia 2020

Mateusz Gamrot potwierdził awanturę za pośrednictwem Facebooka. – Tego typu sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca, za co chciałem przeprosić przede wszystkim funkcjonariuszy, jak i fanów, których zaufanie nadszarpnąłem – napisał 30-latek. – Wiem, że jako sportowiec i osoba publiczna powinienem zawsze dawać przykład swoim zachowaniem. Zdaję sobie sprawę z tego, że same słowa nic nie znaczą, jeżeli nie zostaną poparte czynami. Dlatego w ramach moich przeprosin dobrowolnie wsparłem Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x