MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Rekordowe wyniki Superbetu. Wicelider rynku bukmacherskiego rośnie jak na drożdżach

Żużel x Superbet

Superbet Polska wchodził w 2023 jako część grupy pościgowej, marzącej o dogonieniu liderów na naszym rynku bukmacherskim. Po dwunastu miesiącach dynamicznego rozwoju firma wskakuje w rok stojący pod znakiem piłkarskich mistrzostw Europy i igrzysk w Paryżu będąc drugim bukmacherem w kraju pod względem udziałów w rynku online. – I odważnie patrzymy w górę, oczywiście z pełnym szacunkiem dla naszych konkurentów. Patrząc jednak na nasze wyniki w zeszłym roku, to musimy sobie jasno powiedzieć, że „sky is the limit”. Cel na najbliższe dwanaście miesięcy to jednak umocnienie się na pozycji wicelidera – mówi Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

Superbet działa na polskim rynku online od 2020 roku, błyskawicznie stając się jednym z największych bukmacherów i budując silną pozycję pomimo rywalizacji z markami ugruntowanymi w świadomości konsumentów od długiego czasu. – Analizując wyniki rok do roku, trudno nie być optymistą. Liczba aktywnych klientów wzrosła o 66%, możemy też pochwalić się ponad 30-procentowym wzrostem jeśli chodzi o rejestracje nowych kont. Osiągnęliśmy też ważny krok milowy pod względem łącznej wysokości przyjętych zakładów, podnosząc obroty o 111 procent do poziomu pół miliarda euro! A pamiętajmy, że porównujemy wyniki z rokiem 2022, kiedy wszyscy bukmacherzy mocno skorzystali na mistrzostwach świata w Katarze z udziałem Polaków. W 2023 tak dużych imprez nie było, a i tak widać nasz znaczący postęp – podkreśla Seweryniak.

PZN x Superbet

Tak dobre rezultaty zaskoczyły nie tylko ekspertów z branży, ale również samych sterników Superbetu. – Widząc, jak dobrze nam idzie, zweryfikowaliśmy nasze założenia budżetowe podczas roku, zawieszając sobie wyżej poprzeczkę. I tę zawieszoną wyżej również przeskoczyliśmy z zapasem! Jestem bardzo dumny z całego zespołu, to był kawał dobrej roboty. A widoki na przyszłość są jeszcze lepsze – jasno stawia sprawię CEO Superbet Polska i dodaje: – Odnotowaliśmy bardzo dobrą dynamikę wzrostu w ostatnich dwóch kwartałach 2023 roku. W naszej ocenie daje nam ona pozycję wicelidera na polskim rynku pod względem kwoty przyjętych zakładów online. Zbudowana skala, mimo dużych nakładów na marketing, pozwoliła nam osiągnąć znaczną rentowność netto w ostatnich miesiącach czwartego kwartału. To oznacza na dziś możliwość samofinansowania działalności Superbet w Polsce i dalszych inwestycji w marketing skierowanych na kontynuację wzrostu i osiągnięcie rentowności w 2024 r.. Zeszły rok zamykamy z 20-procentowym udziałem w rynku, a w ostatnim kwartale ten wynik był wyraźnie lepszy.

Darts x Superbet

Tajemnica sukcesu

Co przekonało 260 tysięcy nowych graczy, którzy w 2023 roku postawili właśnie na Superbet? To przede wszystkim najbardziej nowoczesna aplikacja mobilna (91% zakładów w zeszłym roku zostało zawarte na urządzeniach mobilnych, z czego 86% w aplikacji mobilnej na iOS i system Android) i proklienckie podejście charakteryzujące podejście całej grupy. Sami pasjonaci analizy sportowej podkreślają, że dzięki promocjom takim jak Superprzewaga czy Superbonus, to właśnie oferta Superbetu jest najbardziej korzystna dla graczy. Pierwsza sprawia, że w najpopularniejszych dyscyplinach sportu i rozgrywkach zakłady są rozliczane jako wygrane już przy określonej przewadze jednego z zespołów czy zawodników. I tak w Superbecie, osoby które postawiły na Polskę w meczu eliminacji ME z Mołdawią mogły świętować zwycięstwo, chociaż zespół prowadzony wówczas przez Fernando Santosa przegrał w Kiszyniowie 2:3. Kupony postawione na naszą kadrę zostały rozliczone jednak na korzyść graczy już w momencie dwubramkowego prowadzenia. – Jedną z liczb, z których jesteśmy najbardziej dumni, jest 90 procent. Aż tylu graczy skorzystało w zeszłym roku na Superprzewadze, dzięki czemu wypłacamy większe i częstsze wygrane niż nasza konkurencja – podkreśla Seweryniak. Pomaga w tym również Superbonus, znacznie podnosząc wygrane w przypadku zakładów wielokrotnych i czyniąc Superbet pierwszym wyborem dla fanów „taśm”. Nie tylko zresztą dla nich – wzrost o 60% liczby aktywnych użytkowników rok do roku mówi sam za siebie!

Fiat 500 x Superbet

 A to nie wszystko, mocno stawiamy też na nasze gry free to play, jak Superspin czy Supergame. W nich, bez żadnego wkładu finansowego, można zgarnąć ponad sto tysięcy złotych za dobre typowanie wyników meczów, a także od niedawna Fiata 500! Do końca stycznia rozdajemy aż 30 takich aut, głównie właśnie w naszych darmowych zabawach – podkreśla Seweryniak.

Przełomowe partnerstwo z Lechem

Ten rok stał w Superbecie, poza rozwojem biznesowym i wskoczeniem na bukmacherskie podium, pod znakiem dynamicznych i zdecydowanych działań marketingowych oraz sponsoringowych. Kluczowym momentem było nawiązanie z początkiem lipca strategicznego partnerstwa z Lechem Poznań, które marka w kreatywny sposób aktywuje. Formuła współpracy zachęca kibiców Kolejorza do korzystania z oferty Superbet – środki z kont założonych z kodem #RAZEM wracają częściowo do klubowej akademii, jednej z najlepszych w tej części Europy.

– Nie da się ukryć, że objęcie roli sponsora strategicznego takiego klubu jak Lech to dla nas powód do dumy i sponsoringowy highlight sezonu. Ale w tym obszarze działamy bardzo szeroko, działając wspólnie z Górnikiem Zabrze, Stomilem Olsztyn, GKS Tychy i wieloma innymi klubami piłkarskimi. Przede wszystkim chcemy dawać jak najwięcej wartości kibicom tych klubów, żeby widzieli w nas coś więcej niż bankomat, chcemy być prawdziwym partnerem i to nam się udaje – uśmiecha się Katarzyna Gawlik, dyrektorka marketingu Superbet Polska.

Lech x Superbet

Bukmacher nie skupia się jednak wyłącznie na futbolu, wspierając też inne dyscypliny sportu, niekoniecznie te z pierwszych stron gazet. Ogromnym sukcesem okazał się pierwszy w historii naszego kraju turniej tej rangi w darts: Superbet Poland Dart Masters. Podczas dwudniowych zawodów warszawski Torwar pękał w szwach, a przyszłym roku – wciąż z Superbetem w nazwie – ten sam turniej odbędzie się w Arenie Gliwice, zdolnej pomieścić trzykrotnie większą liczbę kibiców. Na blisko pół roku przed startem, hala jest już niemal wyprzedana! – Na pewno nie zamykamy się na nietypowe dyscypliny, bo mogą się wśród nich trafić takie perełki jak dart. Ważne jest też dla nas coraz skuteczniejsze przekonywanie Polaków do szachów: turniej Superbet Rapid&Blitz na stałe wpisał się do sportowego kalendarza w naszym kraju i jesteśmy dumni, że przykładamy do tego swoją rękę. Mówiąc o innych dyscyplinach nie możemy też zapomnieć o skokach narciarskich, gdzie jako sponsor Polskiego Związku Narciarskiego jesteśmy mocno obecni nie tylko podczas konkursów na terenie naszego kraju. Cenimy sport w każdym z jego tysiąca oblicz – podkreśla dyrektorka marketingu.

Superbet Rapid & Blitz

Skoro rok 2023 był tak dobry dla Superbetu, to czego można się spodziewać po naszpikowanym dużymi imprezami sportowymi 2024? – Niech przemówią czyny i konkretne wyniki naszej pracy, nie będę opowiadał ile to nie osiągniemy, zanim tego nie zrobimy. Ale jedno jest pewne, na pewno nie zwalniamy tempa. Mamy duże ambicje, świetnych partnerów i fantastyczny zespół. Czyli wszystko, co potrzebne do osiągania sukcesów – zapowiada Seweryniak.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy freebet w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto  w  Superbecie  z kodem LEGBUK, dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera freebet 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Freebet Cashbacku do 3500 PLN

***

O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec 2023 roku Superbet miał ponad 20% udziału w polskim rynku bukmacherskim online i był trzecim największym bukmacherem w kraju.

Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2023 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie. Bukmacher otrzymał również nagrodę w konkursie „Złote Spinacze 2023” za komunikację turnieju szachowego Superbet Rapid&Blitz. Od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.