MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Śląski Związek Bokserski świętuje 100-lecie wielkimi obchodami w Katowicach

Śląski Związek Bokserski świętuje 100 lecie wielkimi obchodami w Katowicach

Śląski Związek Bokserski świętuje 100 lecie wielkimi obchodami w Katowicach

30 września 2023 r. w Katowicach o godz. 16:00, Śląski Związek Bokserski (ŚZB) rozpocznie obchody swojego stulecia istnienia, na które z radością zaprasza całą śląską społeczność. Setna rocznica to nie tylko okazja do świętowania, ale także moment refleksji nad długą historią i znaczeniem boksu dla regionu śląskiego.

– Obchody 100-lecia Śląskiego Związku Bokserskiego odbędą się w katowickiej hali sportowej przy ul. Alfreda 1, gdzie zgromadzimy zarówno bokserów, jak i miłośników tego olimpijskiego sportu. Hala w tym dniu zmieni się w arenę pełną emocji i sportowej rywalizacji, będzie miejscem, gdzie wspólnie oddamy hołd tradycji śląskiego boksu. – mówi Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Daniel Muc.

W uroczystościach będą uczestniczyli również wybitni przedstawiciele świata sportu oraz lokalnych władz. Obecność reprezentantów instytucji publicznych i przyjaciół boksu jest niezmiernie ważna, podkreślając tym samym znaczenie ŚZB dla rozwoju sportu na terenie Śląska. Podczas obchodów nie zabraknie także wyjątkowych momentów, takich jak wręczenie wyróżnień i odznaczeń dla osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do sukcesów Śląskiego Związku Bokserskiego. Będzie to okazja do uhonorowania najlepszych zawodników z regionu oraz trenerów za ich ciężką pracę i oddanie boksu.

Uroczystości rozpocznie Msza Święta oraz Poświęcenie Sztandaru Śląskiego Związku Bokserskiego w Archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach. Później wydarzenie przeniesie się do hali sportowej przy ul. Alfreda 1 w Katowicach gdzie odbędzie się Gala, na której głos zabiorą honorowi goście i będzie można spotkać się z legendami śląskiego boksu. Zostaną również wręczone odznaczenia i medale oraz organizatorzy zaprezentują okolicznościowe karty pocztowe, wydane przez Pocztę Polską z okazji 100-lecia Śląskiego Związku Bokserskiego.

Emocjom całemu wydarzeniu doda mecz bokserski: Śląsk VS Reszta Polski, który stanowi jeden z kulminacyjnych punktów tego wydarzenia, obiecując niezwykle ekscytujące widowisko. To starcie jest nie tylko okazją do okazania regionalnej dumy, ale także do wyrażenia narodowego ducha współzawodnictwa. Oczekuje się, że pojedynek będzie pełen niespodzianek i zwrotów akcji, co sprawia, że każda sekunda będzie na wagę złota.

Gdy bojowe emocje już opadną rozpocznie się zakończenie oficjalnej części gali i uczestnicy zostaną zaproszeni na uroczysty bankiet, aby w kuluarach rozwodzić się na temat historii, wyciągania wniosków oraz patrzenia w przód – ku nowemu.

To wyjątkowe wydarzenie ma na celu nie tylko uczczenie 100 lat istnienia Śląskiego Związku Bokserskiego, ale również podkreślenie roli boksu w kształtowaniu ducha rywalizacji, dyscypliny i wspólnoty w społeczności śląskiej.

– Razem z całą społecznością śląską, czekamy na niezapomniane chwile podczas obchodów 100-lecia Śląskiego Związku Bokserskiego w Katowicach. Boks to nasza pasja, a ta setna rocznica to okazja do świętowania i jednoczenia się w miłości do tego wspaniałego sportu. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tych historycznych obchodach. – Podkreśla Prezes Zarządu Śląskiego Związku Bokserskiego, Tomasz Kowalik.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x