MMA News

wszystko związane ze światem MMA

StormCloud partnerem MMA Polska i reprezentacji na mistrzostwa Europy

Marka StormCloud została partnerem Stowarzyszenia i reprezentacji Polski na Otwarte Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA IMMAF 2021.

Mistrzostwa odbędą się w dniach od 16 do 20 sierpnia w rosyjskim Kazaniu. W skład reprezentacji weszło piętnastu zawodników i zawodniczek, którzy będę rywalizować zarówno w kategoriach juniorskich jak i seniorach.

StormCloud to polski producent sprzętu i akcesoriów do sportów walki dla prawdziwych pasjnonatów! Za ich działaniami stoją doświadczeni sympatycy, którzy przekuwają zgromadzoną przez lata wiedzę o treningu i sportach walki w sprzęt, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających zawodników, ale również zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa na rynku!

Wybierając sprzęt treningowy StormCloud, możesz liczyć na praktyczne rozwiązania i zastosowanie wytrzymałych materiałów – za to bez przesadnego blichtru i marketingowej otoczki. Artykuły marki StormCloud znajdziecie na stronie MMAniak,pl

O Stowarzyszeniu MMA Polska

Stowarzyszenie MMA Polska jest pierwszą w Polsce organizacją powołaną do reprezentowania środowiska mieszanych sztuk walki w mediach i w debacie publicznej. Dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji, zajmuje się promocją i rozwojem amatorskiego MMA. Jako jedyna polska organizacja, Stowarzyszenie jest zrzeszone w strukturach światowego związku – International Mixed Martial Arts Federation. Powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody i organizuje krajowe platformy do sportowej rywalizacji. Organizacja łączy współpracę sektora organizacji pozarządowych, środowisk naukowych, klubów sportowych, grup biznesowych i środowisk medialnych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x