MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Superbet najlepszym bukmacherem w Polsce! Został obsypany nagrodami

Na zdjęciu Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska

Na zdjęciu Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska

Najlepszy bukmacher, najlepsza aplikacja mobilna oraz najlepsza stała promocja – Superprzewaga. Superbet otrzymał nagrody w kluczowych kategoriach konkursu iGaming Polska za rok 2023, udowadniając po raz kolejny, że poprzedni rok był wyjątkowo udany dla wicelidera polskiego rynku bukmacherskiego online.
– Dziękujemy zarówno jurorom, jak i naszym graczom. Na każdym kroku spotykamy się z bardzo pozytywnym odbiorem naszej pracy i to daje nam paliwa do dalszej pracy i rozwoju – podkreśla Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

Bukmacher w ciągu zaledwie trzech lat aktywnego działania na polskim rynku online wypracował sobie pozycję numer dwa pod względem obrotu na zakładach online, a także nie tylko wysoką rozpoznawalność, ale również dużą sympatię i szacunek graczy, którzy coraz chętniej wybierają właśnie Superbet. Odzwierciedleniem tego jest nie tylko coraz silniejsza pozycja w czołówce polskich bukmacherów, ale również nagrody branżowe. W plebiscycie iGaming Polska otrzymał łącznie aż w dwunastu kategoriach, ostatecznie mogąc świętować otrzymanie czterech statuetek, w tym tej najważniejszej w kategorii „Najlepszy Bukmacher”.

– Nasza droga, stawiająca na pierwszym miejscu zawsze gracza i dostarczanie mu topowego produktu, jest słuszna. Nie mam co do tego wątpliwości. Tym bardziej cieszą nagrody w tak różnych kategoriach, których zwieńczeniem jest ta najbardziej prestiżowa statuetka, dla Najlepszego Bukmachera. Za nami niezwykle udany rok, a przed nami… jeszcze ciekawszy. Pełny sportowych emocji na EURO 2024 czy igrzyskach olimpijskich. Na pewno na tych otrzymanych laurach nie osiądziemy, wciskamy gaz do dechy – uśmiecha się Seweryniak.

Superprzewaga podbiła serca

Jedną z nagród Superbet otrzymał za Superprzewagę – sztandarową promocję, w ramach której kupony rozliczane są na korzyść gracza już w momencie osiągnięcia przez jeden z zespołów (lub zawodników) określonej przewagi. I tak, przykładowo, w przypadku meczu reprezentacji Polski z Mołdawią, w którym biało-czerwoni prowadzili 2:0, aby przegrać ostatecznie 3:2, Superbet rozliczył na korzyść graczy zarówno kupony postawione na Polskę, jak i Mołdawię. Tak działa Superprzewaga! Nagrodzona promocja obowiązuje we wszystkich najważniejszych dyscyplinach sportowych i rozgrywkach: od piłki nożnej, przez tenisa, po koszykówkę czy skoki narciarskie.

Z początku gracze dosyć leniwie podchodzili do zagłębiania się w szczegóły tej promocji, ale przecież jest ona tak prosta i prokliencka, że bukmacher musiał postawić na dotarcie z tym komunikatem do jak największej grupy odbiorców. Dlatego biznesowym strzałem w „10” okazały się kampanie 360, które w sposób prosty przedstawiały mechanizm funkcjonowania Superprzewagi.” – pisali jurorzy w uzasadnieniu decyzji o nagrodzie.

– To było duże wyzwanie, żeby wytłumaczyć społeczności graczy zasady Superprzewagi i przekonać ich, że naprawdę mogą na tym skorzystać. Ale możemy powiedzieć, że się udało. Dzisiaj 90% wszystkich graczy Superbetu minimum raz wygrało kupon dzięki Superprzewadze, a nasza rola w jej promowaniu jest coraz mniejsza: gracze sami ją chwalą wszędzie tam, gdzie to możliwe, polecając sobie wzajemnie Superbet. To pokazuje, jak wartościowy mamy produkt i jak ważne było odpowiednie dotarcie z przekazem – podkreśla Katarzyna Gawlik, dyrektorka marketingu Superbet Polska.

Produkt i ludzie

Superbet może też pochwalić się nagrodą dla najlepszej aplikacji mobilnej, co szczególnie istotne w przypadku bukmachera odważnie stawiającego na technologiczne rozwiązania szyte na miarę. – Zdecydowana większość ruchu naszych graczy jest generowana właśnie przez aplikację mobilną, mówimy o 80 procentach użytkowników. Tym bardziej cieszy, że mogą korzystać z wygodnego, intuicyjnego rozwiązania – podkreśla Seweryniak.

Sam produkt to jednak za mało, żeby odtrąbić sukces na wymagającym polskim rynku bukmacherskim. Za ten w Superbecie odpowiadają ludzie, co również docenili organizatorzy plebiscystu iGaming Polska 2023. Jurorzy nagrodzili w kategorii Lider Roku Radosława Budnika, menadżera afiliacyjnego Superbetu, podkreślając że jest bardziej efektywny, niż kilkuosobowe zespoły realizujące te same zadania w ramach innych organizacji. Nominacje do indywidualnych wyróżnień otrzymali również: Katarzyna Gawlik (Liderka Roku), Ariel Moskała (Dyrektor Operacyjny Roku) Łukasz Seweryniak (Prezes Roku) oraz Mateusz Borek w kategorii Ambasador Roku.

– Organizatorzy nazwali zgarnięte przez nas nagrody zespołowe „klasycznym hattrickiem” i faktycznie rok 2023 był jak dobry mecz, po którym zabiera się piłkę do domu na pamiątkę. Teraz trzeba utrzymać wysoką formę, żeby na koniec rozgrywek cieszyć się nie tylko z hattricka, ale też z potrójnej korony i pucharów w gablocie. Bierzemy się do jeszcze cięższej pracy, bo widzimy, że to przynosi efekty! – uśmiecha się Seweryniak.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy freebet w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK, dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera freebet 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Freebet Cashbacku do 3500 PLN

***

O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec 2023 roku Superbet miał ponad 20% udziału w polskim rynku bukmacherskim online i był trzecim największym bukmacherem w kraju.

Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2023 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie. Bukmacher otrzymał również nagrodę w konkursie „Złote Spinacze 2023” za komunikację turnieju szachowego Superbet Rapid&Blitz. Od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.