MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak trzecim uczestnikiem HIGH League Grand Prix

Tomasz Szalony Reporter Matysiak trzecim uczestnikiem HIGH League Grand Prix

Tomasz Szalony Reporter Matysiak trzecim uczestnikiem HIGH League Grand Prix

Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak, kontrowersyjny twórca podcastów, powraca do klatki na gali w Krakowie. Po tym, jak pokonał Michała Cichego na gali High League 6, Tomek dołączył do turnieju HIGH League Grand Prix.

Szalony Reporter zdobył popularność dzięki swojemu TikTokowi, na którym komentował aktualną sytuację w Polsce. O nim głośno zrobiło się, gdy w heroiczny sposób podróżował po ogarniętej wojną Ukrainie i pomagał najbardziej potrzebującym.

Tomasz Matysiak nie jest jednak tylko znany ze swoich umiejętności w klatce. Jest także autorem wielu kontrowersyjnych podcastów, w których wyraża swoje opinie na tematy polityczne i społeczne. Pomimo kontrowersji, które często towarzyszą jego słowom, Szalony Reporter zdobył dużą rzeszę fanów, którzy podziwiają jego odwagę i bezkompromisowość.

Wkrótce Szalony Reporter ponownie stanie do walki w klatce, ale jego obecność na turnieju HIGH League Grand Prix z pewnością przyciągnie uwagę fanów nie tylko MMA, ale także tych, którzy śledzą jego działalność w mediach społecznościowych i podcastach.

El Testosteron, Japczan… to dwaj z siedmiu zawodników, na których Szalony może trafić w ćwierćfinale. Kolejni uczestnicy Grand Prix zostaną ogłoszeni wkrótce.

Pierwszy etap HIGH League Grand Prix, czyli ćwierćfinały, odbędą się na HIGH League 7. Półfinały na HIGH League 8, a wielki finał na HIGH League 9! Zwycięzca zostanie pierwszym, historycznym mistrzem turniejowym HIGH League. Poza tytułem czeka na niego wyjątkowa nagroda, której szczegóły zostaną podane wkrótce.

Poza czterema ćwierćfinałami na HIGH League 7 odbędą się wyjątkowe superfighty, w których udział wezmą największe gwiazdy ligi. Śledź media społecznościowe HIGH League, aby być na bieżąco z informacjami.

HIGH League 7: Grand Prix już 17 czerwca w TAURON Arenie Kraków. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl. Organizacja wraca tam po gali HIGH League 2, która zakończyła się sprzedażowym sukcesem i sold outem na kilka dni przed wydarzeniem.

Karta walk HIGH League 7:

Ćwierćfinały HIGH League Grand Prix

  1. Marcin “El Testosteron” Najman
  2. Jakub “Japczan” Piotrowicz
  3. Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak
  4. TBA
  5. TBA
  6. TBA
  7. TBA
  8. TBA
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x