MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Transmisja z gali KSW 57 w PPV w Cyfrowym Polsacie oraz w IPLI

Już 19 grudnia organizacja KSW powróci ze swoim kolejnym wydarzeniem. Galę KSW 57 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV.

Uruchomiona została już sprzedaż dostępów do wydarzenia w serwisie KSWTV.com.

Tylko w nim kibice mają możliwość skorzystania z dostępu do materiałów najwyższej jakości i oglądania walk Live oraz VoD w Full HD. Dodatkowo otrzymują dostęp do dwujęzycznego komentarza i do samej gali nawet do 72 godzin po wydarzeniu.

Także w Cyfrowym Polsacie i IPLI ruszyła sprzedaż gali KSW 57, która odbędzie się w sobotę, 19 grudnia. Walką wieczoru będzie pojedynek Michała Kity i Phila De Friesa, którego stawką będzie mistrzowski pas kategorii ciężkiej. Cena realizowanego wyłącznie w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych.

Karta walk gali MMA KSW 57

8 emocjonujących walk w okrągłej klatce KSW, z czego 3 o mistrzowski pas!

19 grudnia, podczas gali KSW 57, dojdzie do ośmiu ekscytujących walk, z czego aż w trzech stawką będzie mistrzowski pas. W walce wieczoru, Michał „Masakra” Kita (20-11-1, 12 KO) stanie do boju z Philem De Friesem (18-6, 2 KO) o pas mistrzowski wagi ciężkiej organizacji KSW. O mistrzowski pas kategorii lekkiej zawalczą: Roman Szymański (13-5, 2 KO) i Marian „Golden Boy” Ziółkowski (21-8-1, 5 KO). Były mistrz kategorii piórkowej, Artur „Kornik” Sowiński (21-11, 8 KO) spotka się z niegdysiejszym czempionem wagi półśredniej, Borysem „Diabłem Tasmańskim” Mańkowskim (21-8-1, 3 KO). W kolejnej walce kibice zobaczą dwóch groźnych zawodników: Antuna Račić (24-8-1) oraz Bruno Santosa (9-1, 1 KO).

W okrągłej klatce spotka się także dwóch specjalistów od kończenia starć nokautem: Cezary „Lubelski Czołg” Kęsik (12-0, 9 KO) przywita na polskiej ziemi Abusa Magomedova (23-4-1, 13 KO). Na gali KSW 57 swoje umiejętności pokażą również dwaj niezwykle doświadczeni zawodnicy: Tomasz „Goryl” Drwal (22-5-1, 14 KO) oraz Patrik Kincl (22-9, 10 KO). Kacper Koziorzębski (7-2, 4 KO) skrzyżuje rękawice z finalistą programu „Tylko Jeden” – Marcinem „Krakusem” Krakowiakiem (9-3, 4 KO). Rywalem Alberta „Złotego” Odzimkowskiego (11-4, 3 KO) będzie debiutujący w KSW zawodnik z Niemiec – Christian Eckerlin (12-5, 5 KO).


Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.

Gdzie obstawiać walki KSW 57?

Pojedynki KSW możemy przede wszystkim obstawiać u sponsora gali, czyli bukmachera Fortuna. Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, lider wśród bukmacherów w Polsce oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o rozpoczęciu współpracy. Podpisany 15 czerwca 2020 roku 2-letni kontrakt obejmuje wszystkie gale KSW zaplanowane na 2020 i 2021 rok.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Ofertę i kursy na pojedynki KSW MMA znajdziemy także u legalnie działających bukmacherów w Polsce, takich jak BETFAN (specjalny bonus dla naszych czytelników), eWinner (eksluzywny zakład bez ryzyka) STS (darmowy zakład), SuperBet (miesiąc bez ryzyka), LVBET, Totolotku i ETOTO.

Kursy na galę KSW MMA 57:

Pojedynekkurs na 1kurs na 2
Phil de Fries vs Michał Kit1.333.04
Roman Szymański vs Marian Ziółkowski2.291.55
Artur Sowiński vs Borys Mańkowski2.941.35
Antun Račić vs Bruno Santos1.223.83
Cezary Kęsik vs Abus Magomedov2.191.60
Tomasz Drwal vs Patrik Kincl2.731.40
Kacper Koziorzębski vs Marcin Krakowiak1.402.73
Albert Odzimkowski vs Christian Eckerlin1.452.55
kursy z dnia 11.12.2020 07:00

Zapowiedź pojedynków na KSW 57:

Phil de Fries vs Michał Kita

Phil de Fries już po raz czwarty stanie do obrony pasa mistrzowskiego królewskiej kategorii wagowej. 19 grudnia na gali KSW 57 rywalem Anglika będzie specjalista od kończenia pojedynków przed czasem, Michał Kita.

120,2 kg/265 lb: Phil de Fries (18-6, 2 KO, 12 Sub) vs Michał Kita (20-11-1, 12 KO, 5 Sub) – Walka o pas kategorii ciężkiej

Roman Szymański vs Marian Ziółkowski

Roman Szymański (13-5, 2 KO, 3 Sub) i Marian Ziółkowski (21-8-1, 5 KO, 12 Sub) po raz drugi w karierze skrzyżują rękawice, ale tym razem stawką ich pojedynku będzie pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej. Starcie będzie jedną z głównych walk wieczoru gali KSW 57, która odbędzie się 19 grudnia.

Szymański i Ziółkowski mieli już okazję stanąć naprzeciw siebie. Poznaniak i warszawianin zmierzyli się na gali FEN 11 w 2016 roku. Po pięciu rundach zaciętego pojedynku górą był zawodnik Czerwonego Smoka i to na jego biodrach pojawił się pas tej organizacji. Po 4 latach ponownie zmierzą się w starciu mistrzowskim, tym razem w okrągłej klatce KSW.

Szymański ostatnio zanotował serię dwóch wygranych. Na gali KSW 53 po walce nagrodzonej bonusem za starcie wieczoru Polak ciosami odprawił Filipa Pejicia. Wcześniej na KSW 51 po fenomenalnym występie Szymański wypunktował Milosa Janicicia i przypieczętował swój powrót do kategorii lekkiej. 27-latek wygrywał w KSW również z Sebastianem Romanowskim, Denilsonem Nevesem i Danielem Torresem.

Ziółkowski w organizacji KSW już drugi raz stanie do walki o pas kategorii lekkiej. Na gali KSW 54 „Golden Boy” w ostatniej chwili wskoczył w miejsce Shamila Musaeva i zmierzył się z ówczesnym mistrzem, Mateuszem Gamrotem. Po pięciu rundach reprezentant WCA Fight Team musiał uznać wyższość rywala, ale zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Przed tym pojedynkiem 30-latek wygrywał po wybitnych występach z Gracjanem Szadzińskim oraz Grzegorzem Szulakowskim.

70,3 kg/155 lb: Roman Szymański (13-5, 2 KO, 3 Sub) vs Marian Ziółkowski (21-8-1, 5 KO, 12 Sub) – Walka o pas kategorii lekkiej

Artur Sowiński vs Borys Mańkowski

Były mistrz kategorii piórkowej, Artur Sowiński (21-11, 8 KO, 7 Sub) już po raz 20. zawalczy w KSW. Tym razem „Kornik” spotka się na KSW 57 z niegdysiejszym czempionem wagi półśredniej, Borysem Mańkowskim (21-8-1, 3 KO, 8 Sub). Starcie odbędzie się 19 grudnia w limicie kategorii lekkiej.

Artur Sowiński na KSW 57 dołączy do elitarnego grona zawodników KSW, którzy stanęli do walki w białym ringu lub okrągłej klatce minimum 20 razy. Mieszkaniec Radzionkowa zadebiutował w organizacji na KSW 14 we wrześniu 2010 roku, kiedy to zmierzył się z Dannym van Bergenem. Choć pierwszego starcia w KSW nie wspomina najlepiej, to potem przyszła seria trzech wygranych, którą zwieńczył niezapomniany nokaut na Macieju Jewtuszce. Później zawodnik Silesian Cage Club przeniósł się do dywizji piórkowej i tam sięgnął po pas w starciu z Kleberem Koike Erbstem na gali KSW 33. Ostatnio Sowiński notuje ponownie znakomite wyniki i po raz pierwszy od 2011 wygrał dwa starcia z rzędu przez nokaut. 33-latek posłał na deski wysokim kopnięciem Viniciusa Bohrera, a Gracjana Szadzińskiego odprawił ciosami.  

W karierze Borysa Mańkowskiego można znaleźć kilka podobnych punktów. „Diabeł Tasmański” również debiutował na gali KSW 14 i także przegrał pierwsze starcie. Następnie przyszła zmiana kategorii wagowej i pas zdobyty z rąk Aslambeka Saidova, ale w tym przypadku w dywizji półśredniej. Poznaniak w 2019 roku zdecydował się na powrót do kategorii lekkiej i jak na razie wygrał dwa pojedynki z rzędu. Wiecznie uśmiechnięty reprezentant Czerwonego Smoka na gali KSW 51 w Chorwacji udusił anakondą Vaso Bakocevicia, a podczas KSW 53 po wyrównanym i emocjonującym pojedynku wypunktował Marcina Wrzoska.

70,3 kg/155 lb: Artur Sowiński (21-11, 8 KO, 7 Sub) vs Borys Mańkowski (21-8-1, 3 KO, 8 Sub)

Antun Račić vs Bruno Santos

Mistrz KSW w wadze koguciej, Antun Račić (24-8-1, 13 Sub) stanie na KSW 57 do pierwszej obrony tytułu w kategorii koguciej. Chorwat 19 grudnia skrzyżuje rękawice z młody Brazylijczykiem, Bruno Augusto dos Santosem (9-1, 1 KO, 5 Sub).

Rywalem mistrza miał być pierwotnie Sebastian Przybysz, ale niestety koronawirus uniemożliwił Polakowi występ na tym wydarzeniu.

Po serii 4 wygranych w okrągłej klatce KSW, Antun Račić na KSW 51 stanął do walki o pas kategorii koguciej. Na własnej ziemi „Killer” zmierzył się z Damianem Stasiakiem i po pięciorundowym boju pokonał Polaka na kartach punktowych. Wcześniej 30-latek w klatce KSW dwukrotnie wypunktował Pawła Polityłę, a także zwyciężał przez decyzję z Sebastianem Przybyszem i Kamilem Selwą. Słynący ze swoich fenomenalnych umiejętności zapaśniczych oraz parterowych zawodnik z Dubrownika ma już na koncie 13 pojedynków zakończonych przez poddania.

Bruno Santos rozpoczął karierę zaledwie trzy lata temu, ale już dorobił się imponującego rekordu dziewięciu zwycięstw i jednej porażki. Zaledwie 22-letni reprezentant Kraju Kawy wejdzie do klatki KSW po serii 4 wygranych. Podobnie do mistrza kategorii koguciej „Konik polny”, bo taki pseudonim nosi Brazylijczyk, specjalizuje się w walce w parterze, gdzie poddawał pięciu rywali, a jego koronną techniką jest duszenie zza pleców.

61,2 kg/135 lb: Antun Račić (24-8-1, 13 Sub) vs Bruno Augusto dos Santos (9-1, 1 KO, 5 Sub) – Walka o pas kategorii koguciej

Cezary Kęsik vs Abus Magomedov

Na gali KSW 57 w okrągłej klatce spotka się dwóch specjalistów od kończenia starć nokautem. Cezary Kęsik (12-0, 9 KO, 2 Sub) przywita 19 grudnia na polskiej ziemi Abusa Magomedova (23-4-1, 13 KO, 5 Sub). Walka odbędzie się w limicie kategorii średniej.

Cezary Kęsik jest niepokonany w zawodowej karierze. „Lubelski Czołg” w klatce lidera europejskiej sceny MMA poddał Aleksandara Ilicia oraz znokautował Jakuba Kamieniarza. Zawodnik z Puław ostatnio wystąpił na galach TFL, gdzie dwukrotnie obronił zdobyty w 2019 roku tytuł mistrzowski w kategorii średniej. 30-latek aż 11 z 12 zwycięskich pojedynków kończył przed czasem, z czego dziewięć razy nokautował przeciwników.

Abus Magomedov to jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutantów w ostatnich miesiącach. Reprezentant UFD Gym na KSW pojawi się po raz pierwszy, ale ma już na koncie prawie 30 pojedynków i znakomitą większość z nich wygrywał bez pomocy sędziów punktowych. 30-latek walczył między innymi w turnieju cenionej amerykańskiej organizacji PFL i doszedł w nim aż do finału. Magomedov, podobnie do Kęsika, najbardziej lubi kończyć pojedynki za pomocą ciosów, o czym przekonało się już 13 jego rywali.

83,9 kg/185 lb: Cezary Kęsik (12-0, 9 KO, 2 Sub) vs Abus Magomedov (23-4-1, 13 KO, 5 Sub)

Tomasz Drwal vs Patrik Kincl

Dwóch niezwykle doświadczonych i cenionych zawodników z Polski oraz Czech spotka się na gali KSW 57Tomasz Drwal (22-5-1, 14 KO, 5 Sub) 19 grudnia stanie naprzeciw Patrika Kincla (22-9, 10 KO, 6 Sub). Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii średniej.

Jeden z najdłużej walczących zawodników MMA w Polsce, Tomasz Drwal znów spróbuje swoich sił w klatce KSW. Ostatnio „Goryl” powrócił do startów po pięciu latach przerwy i na gali KSW 53 znokautował w drugiej odsłonie Łukasza Bieńkowskiego. Wcześniej na KSW 31 po bardzo emocjonującym pojedynku krakowianin musiał uznać wyższość ówczesnego mistrza kategorii średniej, Michała Materli. W styczniu bieżącego roku Tomasz Drwal otrzymał nagrodę „Herklaesa” i został włączony do Galerii Sław polskiego MMA.

To już trzecie podejście Patrika Kincla do debiutu w KSW.  Zawodnik z Czech miał zawalczyć najpierw z Roberto Soldiciem na KSW 50, a następnie z Michałem Materlą na KSW 53 w Łodzi. Do pierwszego starcia nie doszło z powodu kontuzji, a za drugim razem plany pokrzyżowała pandemia. Czech w ostatnich latach może pochwalić się świetnymi występami zarówno w kategorii średniej, jak i półśredniej. Znany polskim kibicom także z pojedynków na naszej ziemi 30-latek wygrał 9 z ostatnich 11 starć. Po walkach dla organizacji XFN oraz ACB Kincl wejdzie do klatki lidera europejskiej sceny MMA po serii trzech zwycięstw.

83,9 kg/185 lb: Tomasz Drwal (22-5-1, 14 KO, 5 Sub) vs Patrik Kincl (22-9, 10 KO, 6 Sub)

Kacper Koziorzębski vs Marcin Krakowiak

Starcie dwóch widowiskowo walczących zawodników dołącza do karty walk gali KSW 5719 grudnia  rewelacja gali KSW 54, Kacper Koziorzębski (7-2, 4 KO) stanie naprzeciw finalisty programu „Tylko Jeden”, Marcina Krakowiaka (9-3, 4 KO, 5 Sub).

Kacper Koziorzębski zadebiutował w największej organizacji MMA w Europie podczas gali KSW 54. Zawodnik z Wrocławia pokonał Adama Niedźwiedzia przy pomocy niskich kopnięć i został pierwszym fighterem w historii organizacji, który tego dokonał. Reprezentant klubu Rio Grappling jest niewątpliwie jednym z najciekawszych odkryć 2020 roku w Polsce i nie przegrał od 2017 roku. Od tamtej pory wygrał pięć starć, z czego dwa przed czasem.

Marcin Krakowiak możne być znany kibicom KSW z reality show „Tylko Jeden”, gdzie doszedł do finału. Po pokonaniu Pawła Kiełka, „Krakus” spotkał się dwukrotnie z Tomaszem Romanowskim, a ich trzyrundowa wojna z półfinału została okrzyknięta najlepszym pojedynkiem całego programu. Reprezentant Octopus Łódź i Wolbórz do tej pory wygrał 9 walki i wszystkie zwycięskie boje kończył przed czasem.

80 kg/176 lb: Kacper Koziorzębski (7-2, 4 KO) vs Marcin Krakowiak (9-3, 4 KO, 5 Sub)

Albert Odzimkowski vs Christian Eckerlin

Widowiskowo walczący zawodnicy z Polski i Niemiec spotkają się na gali KSW 57Albert Odzimkowski (11-4, 3 KO, 7 Sub) spotka się 19 grudnia z debiutującym w KSW Christianem Eckerlinem (12-5, 5 KO, 6 Sub). Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii półśredniej.

Albert Odzimkowski zadebiutował w KSW na gali KSW 52 w Gliwicach. Widowiskowo walczący radomianin przegrał w Michałem Michalskim, ale ich pojedynek został nagrodzony bonusem za najlepsze starcie gali oraz był jedną z najbardziej emocjonujących walk 2019 roku w Polsce. 31-latek reprezentujący WCA Fight Team w dziewięcioletniej karierze tylko raz musiał czekać na decyzję sędziów, wszystkie pozostałe pojedynki zakończyły się przed ostatnim gongiem. „Złoty” miał walczyć na gali KSW 53 w Łodzi, ale gal została odwołana z powodu pandemii.

Christian Eckerlin na gali KSW 57 po raz pierwszy pojawi się w okrągłej klatce lidera europejskiej sceny. Niemiec zanotował ostatnio serię pięciu wygranych i wszystkie te pojedynki kończył przed czasem, z czego aż cztery w pierwszej odsłonie. Reprezentant MMA Team Spirit zdobył również tytuły mistrzowskie w wadze średniej organizacji Fair FC i German MMA Championship. Przed rozpoczęciem kariery fightera Eckerlin przez lata grał w piłkę nożną i biegał po boiskach na trzecim poziomie rozgrywkowym w Niemczech. Po doznanej kontuzji zamienił korki piłkarskie na rękawice do MMA.

77,1 kg/170 lb: Albert Odzimkowski (11-4, 3 KO, 7 Sub) vs Christian Eckerlin (12-5, 5 KO, 6 Sub)

Jak zamówić galę KSW 57 w Cyfrowym Polsacie?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:


• przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
• w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
• w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
• w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.


Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.


Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:


• portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
• przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
• e-płatności.

Jak obejrzeć galę KSW 57 w IPLI?

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 57, na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie IPLA, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Lista wszystkich gal KSW

NrGalaDataMiejsce
1KSW I27 lutego 2004Warszawa, Hotel Marriott – Restauracja Champions
2KSW II10 lipca 2004Warszawa, Hotel Marriott – Restauracja Champions
3KSW III15 stycznia 2005Warszawa, Hotel Marriott – Restauracja Champions
4KSW IV10 sierpnia 2005Warszawa, Hotel Marriott – Restauracja Champions
5KSW V3 czerwca 2006Warszawa, Restauracja Wook (patio)
6KSW VI14 października 2006Warszawa, Torwar
7KSW VII2 czerwca 2007Warszawa, Torwar
8KSW Eliminacje15 września 2007Wrocław, Hala Orbita
9KSW VIII10 listopada 2007Warszawa, Torwar
10KSW Eliminacje 229 marca 2008Wrocław, Hala Stulecia
11KSW IX9 maja 2008Warszawa, Torwar
12KSW Extra13 września 2008Dąbrowa Górnicza, Hala Centrum
13KSW 10: Dekalog12 grudnia 2008Warszawa, Torwar
14KSW 11: Khalidov vs. Acacio15 maja 2009Warszawa, Torwar
15KSW 12: Pudzianowski vs. Najman11 grudnia 2009Warszawa, Torwar
16KSW 13: Kumite7 maja 2010Katowice, Spodek
17KSW 14: Dzień Sądu18 września 2010Łódź, Atlas Arena
18KSW Fight Club9 października 2010Ryn, Zamek krzyżacki
19KSW Extra 2: President Cup29 stycznia 2011Ełk, Hala MOSiR
20KSW 15: Współcześni Gladiatorzy19 marca 2011Warszawa, Torwar
21KSW 16: Khalidov vs. Lindland21 maja 2011Gdańsk / Sopot, Ergo Arena
22KSW 17: Zemsta26 listopada 2011Łódź, Atlas Arena
23KSW 18: Unfinished Sympathy25 lutego 2012Płock, Orlen Arena
24KSW 19: Pudzianowski vs. Sapp12 maja 2012Łódź, Atlas Arena
25KSW 20: Symfonia Walki15 września 2012Gdańsk / Sopot, Ergo Arena
26KSW 21: Ostateczne Wyjaśnienie1 grudnia 2012Warszawa, Torwar
27KSW 22: Czas Dumy16 marca 2013Warszawa, Torwar
28KSW 23: Królewskie Rozdanie8 czerwca 2013Gdańsk / Sopot, Ergo Arena
29KSW 24: Starcie Gigantów28 września 2013Łódź, Atlas Arena
30KSW 25: Khalidov vs. Sakurai 27 grudnia 2013Wrocław, Hala Stulecia
31KSW 26: Materla vs. Silva III22 marca 2014Warszawa, Torwar
32KSW 27: Cage Time17 maja 2014Gdańsk / Sopot, Ergo Arena
33KSW 28: Fighters’ Den4 października 2014Szczecin, Azoty Arena
34KSW 29: Reload6 grudnia 2014Kraków, Tauron Arena Kraków
35KSW 30: Genesis21 lutego 2015Poznań, Hala Arena
36KSW 31: Materla vs. Drwal23 maja 2015Gdańsk / Sopot, Ergo Arena
37KSW 32: Road to Wembley31 października 2015Londyn, Wembley Arena
38KSW 33: Materla vs. Khalidov28 listopada 2015Kraków, Tauron Arena Kraków
39KSW 34: New Order5 marca 2016Warszawa, Torwar
40KSW 35: Khalidov vs. Karaoglu27 maja 2016Gdańsk / Sopot, Ergo Arena
41KSW 36: Trzy Korony1 października 2016Zielona Góra, Hala MOSiR w Zielonej Górze
42KSW 37: Circus of Pain3 grudnia 2016Kraków, Tauron Arena Kraków
43KSW 38: Live in Studio7 kwietnia 2017Sękocin Nowy, Studio APRICOR
44KSW 39: Colosseum27 maja 2017Warszawa, PGE Narodowy
45KSW 40: Dublin22 października 2017Dublin, 3Arena
46KSW 41: Mańkowski vs. Soldić23 grudnia 2017Katowice, Spodek
47KSW 42: Khalidov vs. Narkun3 marca 2018Łódź, Atlas Arena
48KSW 43: Soldić vs. Du Plessis14 kwietnia 2018Wrocław, Hala Stulecia
49KSW 44: The Game9 czerwca 2018Gdańsk / Sopot, Ergo Arena
50KSW 45: The Return to Wembley6 października 2018Londyn, Wembley Arena
51KSW 46: Narkun vs. Khalidov 21 grudnia 2018Gliwice, Hala Gliwice
52KSW 47: The X-Warriors23 marca 2019Łódź, Atlas Arena
53KSW 48: Szymański vs. Parnasse27 kwietnia 2019Lublin, Hala Sportowo-Widowiskowa „Globus”
54KSW 49: Soldić vs. Kaszubowski18 maja 2019Gdańsk / Sopot, Ergo Arena
55KSW 50: London14 września 2019Londyn, Wembley Arena
56KSW 51: Zagreb9 listopada 2019Zagrzeb, Arena Zagreb
57KSW 52: Race7 grudnia 2019Gliwice, Hala Gliwice
58KSW 53: Reborn11 lipca 2020Warszawa, Studio ATM
59KSW 54: Gamrot vs. Ziółkowski29 sierpnia 2020Warszawa, Global EXPO
60KSW 55: Askham vs. Khalidov 210 października 2020Łódź, Klub Wytwórnia
61KSW 56: Polska vs. Chorwacja14 listopada 2020Łódź, Klub Wytwórnia
62KSW 57: De Fries vs. Kita19 grudnia 2020Łódź, Klub Wytwórnia
Gdzie oglądać galę MMA KSW 57?

19 grudnia galę KSW 57 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Dostęp do transmisji można zakupić na stronie KSWtv.com, w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Ile kosztuje transmisja PPV na KSW 57?

Cena realizowanego wyłącznie w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł. Transmisję na żywo można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT, komputerach oraz na urządzeniach mobilnych.

Kto walczy na gali KSW 57?

19.12.2020 w w okrągłej klatce zobaczymy pojedynki:
– Phil de Fries vs Michał Kita – walka o pas kategorii ciężkiej
– Roman Szymański vs Marian Ziółkowski – walka o pas kategorii lekkiej
– Artur Sowiński vs Borys Mańkowski
– Antun Račić vs Bruno Santos – walka o pas kategorii koguciej
– Cezary Kęsik vs Abus Magomedov
– Tomasz Drwal vs Patrik Kincl
– Kacper Koziorzębski vs Marcin Krakowiak
– Albert Odzimkowski vs Christian Eckerlin

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x