MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Transpłciowa Alana McLaughlin wygrywa w debiucie MMA

Alana McLaughlin, druga jawnie transpłciowa kobieta, wygrała swój debiut w piątek wieczorem przez poddanie w eliminacjach Combate Global MMA w Miami na Florydzie (USA).

38-latka użyła duszenia z tyłu przeciwko Celine Provost, aby zakończyć pojedynek w 3 minucie i 32 sekundzie drugiej rundy.

McLaughlin, która rozpoczęła zmianę płci po odejściu z Sił Specjalnych Armii USA w 2010 roku, powiedziała, że ​​ma nadzieję być pionierem sportowców transpłciowych w sportach walki. McLaughlin służył w Afganistanie, a następnie został uznany za chorego na zespół stresu pourazowego, przed poddaniem się procedurze medycznej zmiany płci w 2016 roku.

McLaughlin zaczęła trenować rok temu i została dopuszczona do walki przez stanową komisję boksu na Florydzie po przetestowaniu poziomu hormonów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x