MMA News

wszystko związane ze światem MMA

W niedzielę odbyły się Sportowe Mikołajki z Zadymą 2023.

Tomasz 'Zadyma' Gromadzki fot.KAW

Tomasz 'Zadyma' Gromadzki fot.KAW

W minioną niedzielę hala MOSiR Kolejarz w Katowicach zamieniła się w arenę radości i sportowych emocji podczas ósmej edycji Sportowych Mikołajek z Zadymą. To akcja, której inicjatorem jest sportowiec Tomasz “Zadyma” Gromadzki i ma ona na celu okazanie wsparcia dzieciom z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

– Dziecięca radość, sportowe emocje i charytatywna misja – Sportowe Mikołajki z Zadymą to nie tylko wydarzenie sportowe, ale przede wszystkim manifestacja wspólnoty, której celem jest przyniesienie uśmiechu na twarze dzieci. To dla nas zaszczyt być częścią tego przedsięwzięcia, które inspiruje do działania i tworzy wyjątkowe chwile dla najmłodszych – mówi Daniel Muc, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Katowicach.

Wydarzenie, zainicjowane przez utalentowanego sportowca Tomasza “Zadymę” Gromadzkiego, zebrało entuzjastyczną publiczność, a jego głównym celem było przekazanie radości oraz wsparcie dzieciom z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych. Spotkanie wypełniły sportowe emocje, konkursów, kreatywne aktywności oraz warsztatów rozwojowych. Dzieci miały okazję uczestniczyć w różnorodnych zajęciach, dzięki którym mogły rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia. Znakomity sportowiec, Tomasz “Zadyma” Gromadzki, od lat zaangażowany w organizację tego wyjątkowego wydarzenia, sprawił, że każde dziecko poczuło się wyjątkowe.

Inicjatywa, której twarzą jest ceniony zawodnik sportów walki, ma już osiem lat. Od 2016 roku Sportowe Mikołajki z Zadymą przynoszą uśmiech na twarze dzieci z domów dziecka, tworząc jednocześnie niepowtarzalną przestrzeń do zabawy, nauki i rozwijania pasji. Alicja Christ, siostra Tomasza Gromadzkiego, dołączyła do organizacji, dodając wydarzeniu artystyczny charakter.

Sportowe Mikołajki z Zadymą 2023 fot.KAW

Tradycyjnie, dzieci otrzymały prezenty od Świętego Mikołaja, którego rola została odegrana przez licznych sponsorów, w tym prywatne osoby oraz firmy wspierające akcję. W trakcie wydarzenia uczestnicy mogli podziwiać pokazy i występy artystyczne, co dodatkowo uatrakcyjniło ich pobyt.

Cykliczność Sportowych Mikołajek z Zadymą ma na celu nie tylko przyniesienie radości dzieciom, ale również zachęcanie ich do prowadzenia aktywnego i zdrowego trybu życia w dorosłości. To wyjątkowe wydarzenie, pełne serdeczności i wsparcia, stanowi istotny element budowania pozytywnego otoczenia dla najmłodszych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.