MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Wac Toja vs Fabijański “Alterboy” na gali Fame MMA 17

Na siedemnastej gali FAME która odbędzie 3 lutego 2023 roku w Tauron Arena w Krakowie, zobaczymy pojedynek pomiędzy raperem Wacławem “Wac Toja” Osieckim a aktorem Sebastianem “Alterboy” Fabijańskim. Pierwsza konferencja przed galą FAME MMA 17 odbędzie się w najbliższą środę, 4 stycznia o 20:00!

29-letni Wacław “Wac Toja” Osiecki to to polski raper urodzony w Kisielicach, mieszkający w Elblągu, a następnie w Gdańsku. Wac Toja był członkiem wytwórni QueQuality, w której, poza Quebonafide, nagrywali Filipek, Guzior, PlanBe i Kabe. Najbardziej znanym utworem Wac Toja w serwisie YouTube jest kawałek pt. “Kapitan”. Wac Toja gościł na swoich płytach m.in. Kizo, Tymka i Malika Montanę. Wystąpił gościnnie m.in. u Quebonafide, Białasa, Solara i Żabsona.

35-letni Sebastian Fabijański jest aktorem, znanym m.in. z filmów: Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Kobiety mafii, Botoks, Psy 3. W imię zasad czy też serialu Misja Afganistan. Fabijański w 2019 rozpoczął pracę w studio nad pierwszą, solową hip-hopową płytą pt. “Primityw”

Piotr “Szeli” Szeliga vs Marcin “Zombie” Wrzosek

W tej walce nie liczcie na pełen dystans! K-1, małe rękawice! Iron Prosecutor Szeli zmierzy się z byłym mistrzem KSW, polskim Zombiakiem – Marcinem Wrzoskiem! Tylko potężne bomby w stójce.
Między nimi zaiskrzyło po FAME 12, a zawrzało podczas wakacyjnych Aferek u Boxdela. Jeden drugiemu chciałby urwać głowę – to chyba wystarczające określenie ich znajomości.
Oktagon, K-1, małe rękawice, 3×3 min. Będzie zawiedziony czy szczęśliwy ziomuś?

Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski

Konflikt, w którym topór wojenny miał zostać już dawno zakopany, jednak wydarzenia ostatnich miesięcy spowodowały nagły zwrot akcji. Efekt? Kolejna walka ląduje w karcie FAME 17

Po której ze stron tego sporu jesteście? No i najważniejsze pytanie… kto z nich zaprezentuje się lepiej w debiucie?

Cezary “Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz “Gimper” Działowy

Długo wyczekiwany debiut już na FAME 17!

Czarmageddon podejmuje się kolejnego wyzwania w swojej karierze i od razu ma wysoko postawioną poprzeczkę – jego ziomal Sutonator podbił serca fanów FAME. Czy Czarek podąży jego drogą?

Gimper, mimo przegranej w debiucie, pokazał się z bardzo dobrej strony. Czołowy twórca commentary news ma apetyt na pierwsze zwycięstwo w oktagonie. Da radę

Karta walk Fame MMA 17

  • Piotr “Szeli” Szeliga vs Marcin “Zombie” Wrzosek
  • Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski
  • Cezary “Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz “Gimper” Działowy
  • Wacław “Wac Toja” Osiecki vs Sebastian “Alterboy” Fabijański
  • TBA vs TBA
  • TBA vs TBA
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x