MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Wyniki gali Prime MMA 7 + transmisja walk + kody PPV

Wyniki gali Prime MMA 7 transmisja walk kody PPV

W sobotę 13 stycznia o godzinie 20:00 w Koszalinie rozpocznie się gala PRIME SHOW MMA 7. Podczas tego wydarzenia, bedziemy świadkami trzynastu freakowych pojedynków. W najważniejszym z nich dojdzie do rewanżu pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem a Jackiem Murańskim.

Organizatorzy, oprócz już znanego pojedynku Starego Murana z Włodarzem FEN oraz starcia Pawła Trybały z Erko Junem, przygotowali dla kibiców kilkanaście innych fascynujących starć. Kasjusz Życiński zmierzy się z Adamem Soroko. W klatce PRIME zobaczymy również Natana “Boga Estetyki” Marconia, a także Patryka “Wielkiego Bu” Masiak, który przyjął wyzwanie pojedynku z dwoma rosłymi ochroniarzami.

Tradycyjnie już, pierwsze dwa pojedynki z turnieju będą dostępne za darmo na kanale Prime MMA w serwisie YouTube. Transmisję na YouTube rozpoczynie się o godzinie 18:00. Podczas owej transmisji na żywo, co jakiś czas będą pojawiać się KODY PPV na ekranie! Dlatego warto uważnie śledzić transmisję:

Tak prezentuje się karta walk! Możesz założyć konto w FORTUNA i obstawiać swoich faworytów! Od razu po rejestracji otrzymasz TRZY Zakłady Bez Ryzyka! Każdy do 100 zł! To oznacza, że cieszysz się wygraną albo gdy Twoje przeczucie Cię zawiedzie, otrzymasz zwrot pełnej kwoty do 100 PLN! I tak TRZY razy!

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Załóż konto z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka każdy po 100 zł+10 PLN za pierwszą wpłatę

Prime MMA 7 – karta walk


Półfinały Igrzysk Gladiatorów
:

 • Adrian „Puszbarber” Salwa i Tomasz Olejnik pokonali Huberta „Dredziasty” Węzka i Macieja „Stary Wiewiór” Wiewiórka w 1. rundzie przez TKO (MMA) – darmowa transmisja na Youtube
 • Łukasz „Magical Jr” Malankowski i Dawid „Harnaś” Haras pokonali Jakuba Lasika i Ronaldo “Czarny Polak” Mirandę w 1. rundzie przez TKO (MMA) – darmowa transmisja na Youtube

Karta wstępna:

 • Michał Cichy pokonał Marka Jówko po 31 sekundach w 1. rundzie przez TKO (MMA) – darmowa transmisja w Fortuna TV
 • Dawid „Ambro” Ambroziak pokonał Grzegorza „Hellboy” Głuszcza jednogłośną decyzją sędziów (Boks, małe rękawice)
 • Patryk „Wielki Bu” Masiak pokonał Dwóch (2) ochroniarzy przez KO w 1. rundzie (Boks, małe rękawice)
 • Andrzej „Żurom” Żuromski pokonał Tomasza „Chic” Galewskiego w 1. rundzie przez niezdolność przeciwnika do walki – kontuzja nogi Chica (Boks, małe rękawice)
 • Michał „Bagieta” Gorzelańczyk pokonał Jana Kapelę jednogłośną decyzją sędziów (MMA)
 • Bernadeta „Bouncing Betty” Urbańska pokonała Patrycję „Natalie Wayne” Przytuła w 1. rundzie przez niezdolność przeciwnika do walki – kontuzja nogi Wayne – (MMA)

Finał Igrzysk Gladiatorów

 • Adrian „Puszbarber” Salwa wygrał Igrzyska, pokonując Tomasza Olejnika, Łukasza „Magical Jr” Malankowski i Dawida „Harnaś” Harasia

Karta główna:

 • Natan „Bóg Estetyki” Marcoń pokonał Michała „Bagieta” Gorzelańczyka w 1. rundzie przez TKO (boks, duże rękawice)
 • Erko Jun pokonał Pawła „Trybson” Trybałę w 57 sekundzie 1. rundy przez KO (MMA)
 • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Adam Soroko (K-1) – pojedynek odwołany z powodu wycofania się Soroko przed walką

Walka wieczoru:

 • Jacek „Muran” Murański pokonał Pawła „Prezes FEN” Jóźwiaka niejednomyślną decyzją sędziów (Boks, małe rękawice)

Jak oglądać transmisje na żywo w FORTUNA TV?

Jako sponsor tego wydarzenia Fortuna przygotowała coś wyjątkowego! Wystarczy, że w ciągu ostatnich 7 dni postawiłeś dowolny kupon za min. 2 zł, a walkę Cichego z Jówko obejrzysz w naszym playerze LIVE!

Kiedy pytają nas, jak oglądać FORTUNA TV? Odpowiadamy to proste. Poniżej w kilku krokach przedstawimy Wam jak oglądać transmisje na żywo z najlepszych lig w FORTUNA TV. Wejdź na stronę bukmachera Fortuna (efortuna.pl), zaloguj się i kliknij zakładkę  „Zakłady Live” na górze ekranu.

Na stronie z zakładami live zaznacz “Tylko transmisje” a pojawią się wszystkie rozgrywki, które w tym momencie są emitowane w FORTUNA TV. Przy wybranym przez siebie zdarzeniu znajdziesz ikonkę “Play.” Po kliknięciu w nią, po prawej stronie ekranu, wyświetli się transmisja na żywo z danego meczu. Co więcej, możesz na bieżąco typować live. Oglądasz i obstawiasz jednocześnie, czyż typowanie kiedykolwiek było lepsze?

Nie masz jeszcze konta w Fortunie? Kliknij i zarejestruj się w mniej niż minutę, by odebrać bonus 20 zł na start.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.