MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Zapełnij sektor Fortuny podczas KSW na PGE Narodowym

Zapelnij sektor Fortuny podczas KSW na PGE Narodowym coloseum

Zapelnij sektor Fortuny podczas KSW na PGE Narodowym coloseum

Fortuna wraca po majówce z dobrą wiadomością dla fanów KSW. Firma nie może się doczekać gali Colosseum II i wierzy, że fani też tak samo. W celu umilenia czasu, Fortuna organizuje konkursy na swoich mediach społecznościowych, w których uczestnicy mogą wygrać podwójne zaproszenia na galę XTB KSW 83 na PGE Narodowym wraz z koszulkami Fortuna x KSW. Firma zachęca, aby zapisywać daty konkursów i ustawić przypomnienia w telefonach, aby nie przegapić szansy na wygranie wspaniałych nagród.

Specjalna oferta dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Warto podkreślić, że Fortuna przygotowała wiele innych aktywności, w których fani KSW będą mieli szansę zdobyć wejściówki na galę XTB KSW 83 na PGE Narodowym. Dlatego też, zaleca się regularne śledzenie profilu Fortuny na mediach społecznościowych, aby nie przegapić okazji na wygranie podwójnych zaproszeń i specjalnych koszulek.

Linki:
https://www.instagram.com/efortunapl/
https://twitter.com/eFortunapl
https://www.facebook.com/eFortunaPL

PS Kto chciałby zostać VIP-em na KSW? 12 maja nie bez powodu świeci się na złoto 😉

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x