MMA News

wszystko związane ze światem MMA

BELLATOR MMA podpisał kontrakt z mistrzynią świata wagi piórkowej Cris Cyborg

BELLATOR MMA podpisal kontrakt z mistrzynia swiata wagi piorkowej Cris Cyborg

BELLATOR MMA podpisal kontrakt z mistrzynia swiata wagi piorkowej Cris Cyborg

BELLATOR MMA ogłosił ponowne podpisanie kontraktu ekskluzywnego na wiele walk z mistrzynią świata wagi piórkowej Cris Cyborg (26-2), jedyną Grand Slam Champion w MMA. Dzięki historycznemu kontraktowi BELLATOR zatrzymał najlepszą w historii kobietę w MMA, do swojej wiodącej w branży dywizji piórkowej kobiet.

37-letnia Cyborg powraca do BELLATOR po dwóch dominujących decyzjach jednogłośnych, aby wznowić swoje miejsce na szczycie dywizji, gotowa do utrzymania swojego idealnego bilansu w klatce BELLATORa, który obejmuje pięć zwycięstw i cztery obrony tytułów, w tym cztery spektakularne kończenia.

Po otrzymaniu wielu ofert od kilku organizacji, jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się dojść do porozumienia z BELLATOR i pozostać twarzą ich dywizji piórkowej kobiet” – powiedziała Cyborg. „Scott Coker to promotor, z którym pracowałam i szanowałam przez wiele lat. Zrobił wiele dla kobiecego MMA i dał nam platformę do pokazywania swoich umiejętności. Przy podejmowaniu tej decyzji ważne było dla mnie, aby podpisać kontrakt z organizacją, która ma największe nazwiska i najlepsze talenty wagi 145 funtów, aby móc wyzwać siebie. Nie ma wątpliwości, że wszystkie najlepsze piórkowe kobiety są podpisane z BELLATOR i nie mogę się doczekać, aby wrócić tam i obronić swój pas”.

„Nie każdego dnia masz okazję ponownie podpisać kontrakt z największą zawodniczką mieszanych sztuk walki, która kiedykolwiek rywalizowała w tym sporcie, ale dokładnie to zrobiliśmy z Cris Cyborg” – powiedział prezydent BELLATOR, Scott Coker. „Nie ma kobiety- sportowca, która może dorównać temu, co Cris zrobiła w klatce lub poza nią, a moją ulubioną cechą Cris jest jej ciągłe chęć podejmowania każdego wyzwania. Więc jeśli jesteś wolnym zawodnikiem i chcesz rywalizować w najlepszej dywizji piórkowej kobiet w całym MMA, przyjdź i zmierz się z Cris Cyborg z BELLATOR”.

Powrót Cyborga do BELLATORa ma idealny czas; legendy i supergwiazdy MMA, Cat Zingano (14-4) i srebrny medalista olimpijski Sara McMann (14-6), każda z nich bezbłędnie walczyła w BELLATOR, co stworzyło wiele niezapomnianych superwalk w gwiazdkowej dywizji. Cyborg wymienia się słownymi ripostami z Zingano od lat, od kiedy ich ścieżki skrzyżowały się w BELLATOR, teraz kulminacja tej wymiany ożywiającej fanów walk w końcu się zdarzy.

Cyborg, mająca na swoim koncie 28 walk, jest jedyną zawodniczką w historii MMA, która zdobyła tytuły w BELLATOR, Strikeforce, UFC i Invicta FC. Straszyła swoje przeciwniczki przez ponad 13 lat nieprzerwanej serii zwycięstw od 2005 do 2018 roku, a jej niszczycielska siła ciosów przyniosła jej aż 20 nokautów. Cyborg pokonała takie sławy jak Gina Carano, Marloes Coenen (dwukrotnie), byłą mistrzynię świata Holly Holm, byłą mistrzynię BELLATOR Julia Budd, Arlene Blencowe (dwukrotnie) i Tonyę Evinger, wśród wielu innych.

Dziś Cyborg nadal rządzi w dywizji, którą pomogła zdefiniować. Teraz ponownie związana z BELLATOREM, będzie bronić swojego tytułu wielokrotnie na czołowych galach BELLATOR w kolejnym rozdziale swojej kariery w Hall of Fame. Wraca do wagi z pełną listą pretendentek, w tym Zingano, McMann, młodej gwiazdy Leah McCourt i niepokonanej perspektywy Sary Collins, a także znajomych rywalek Sinead Kavanagh i Arlene Blencowe.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x