MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Jacek “Muran” Murański piątym uczestnikiem HIGH League Grand Prix

Jacek Muran Muranski piatym uczestnikiem HIGH League Grand Prix

Jacek Muran Muranski piatym uczestnikiem HIGH League Grand Prix

Jacek Murański wystąpi w turnieju HIGH League Grand Prix. Nadszedł czas na jego wielki powrót do klatki. Przed zdobyciem popularności we freak fightach, “Stary Murański” grał epizodyczne role w takich serialach jak “Na Wspólnej”, “Klan”, “Ojciec Mateusz”, “Pierwsza Miłość” oraz w youtubowym serialu “Polska Gola!“. “Stary Muran” ma za sobą trzy pojedynki w federacji FAME MMA. W każdym z tych starć musiał uznać wyższość rywala, dwukrotnie przegrywając z Arkadiuszem Tańculą oraz raz z Robertem Pasutem.

Pierwszy etap HIGH League Grand Prix, czyli ćwierćfinały, odbędą się na HIGH League 7. Półfinały na HIGH League 8, a wielki finał na HIGH League 9! Zwycięzca zostanie pierwszym, historycznym mistrzem turniejowym HIGH League. Poza tytułem czeka na niego wyjątkowa nagroda, której szczegóły zostaną podane wkrótce.

Poza czterema ćwierćfinałami na HIGH League 7 odbędą się wyjątkowe superfighty, w których udział wezmą największe gwiazdy ligi. Śledź media społecznościowe HIGH League, aby być na bieżąco z informacjami.

HIGH League 7: Grand Prix już 17 czerwca w TAURON Arenie Kraków. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl. Organizacja wraca tam po gali HIGH League 2, która zakończyła się sprzedażowym sukcesem i sold outem na kilka dni przed wydarzeniem.

Karta walk HIGH League 7:

  • Jakub “Kubańczyk” Flas vs Alberto Simao
  • Josef Bratan vs Kuba Nowaczkiewicz

Ćwierćfinały HIGH League Grand Prix

  1. Marcin “El Testosteron” Najman
  2. Jakub “Japczan” Piotrowicz
  3. Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak
  4. Mariusz “Super Mario” Sobczak
  5. Jacek “Muran” Murański
  6. TBA
  7. TBA
  8. TBA
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x