MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Daro Lew zawalczy na gali HIGH League 6 w katowickim Spodku

Prosto z Londynu do katowickiego Spodka przyleci najgroźniejszy lew w Europie… Pochodzący z Katowic Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk długo musiał czekać na debiut w HIGH League. Kto tym razem będzie w strachu?

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Poza “pashąBicepsem” zapowiedziano już wyjątkowy pojedynek Marcina “El Testosterona” Najmana z Jackiem “Muranem” Murańskim. Do klatki wróci też mistrzyni wagi muszej, Lexy Chaplin. W oktagonie zobaczymy także zawsze groźnego Daro Lwa.

I konferencja przed HIGH League 6 odbędzie się w poniedziałek, 13 lutego, o 20:00 w Warszawie. Wydarzenie transmitowane będzie na oficjalnym kanale HIGH League na YouTube.

Dariusz Kaźmierczuk, ps. Daro Lew zadebiutował we freak figtach 5 września 2020 roku na gali Fame MMA 7 : Popek vs. Stifler, przegrywając z Marcinem “El Testosteron” Najmanem przez poddanie (ciosy pięściami w parterze) w 1 rundzie. 18 czerwca 2021 r. na gali MMA-VIP 2: Igrzyska Rozkminiaczy Daro Lew przegrał z Szymonem „Taxi Złotówa” Wrzesień przez poddanie w 1. rundzie. Kolejny występ Kaźmierczuka na gali Najmana czyli MMA-VIP 3: Galaktyka Osobliwości to ponowanie porażka. 29 października 2021 Daro Lew przegrał z Markiem Molakiem przez TKO w 1. rundzie. 5 listopada 2022 na gali Fame MMA 16: Tromba vs. Dubiel w Gliwicach Daro Lew przegrał z “Pasikonikiem” czyli Filipem „Filipek” Marcinkiem przez TKO (niezdolność do kontynuowania walki po drugim nokdaunie) w 1 rundzie. Walka odbyła się w formule K-1 w małych rękawicach.

Karta walk HIGH LEAGUE 6

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 7 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs Denis “Bad Boy” Załęcki !!!
Pasikonik, pasi, pasi, pasikonik!
Spodek w strachu! Łaaaa…

Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x