MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Mateusz Murański nie żyje. Aktor i zawodnik freak fightów miał 29 lat.

Zmarł jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich freak fighterów – Mateusz “Muran” Murański. Informacje o Mateusza Murańskiego śmierci potwierdziła prokuratura w Gdańsku.O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich – powiedziała w “Super Expressie” rzeczniczka prokuratury okręgowej w Gdańsku – Grażyna Wawryniuk.

Mateusz Murański szerszej publiczności dał się poznać dzięki serialowi “Lombard. Życie pod zastaw”, gdzie wcielał się w rolę Adriana “Adka” Barskiego. Popularność zyskał jako zawodnik w galach federacji Fame MMA, High League, Prime MMA i FEN. W MMA Mateusz Murański stoczył dotychczas siedem starć, z czego triumfował w czterech z nich. Pokonywał Artura “Epic Cheat Meala” Syca, Norberta “Warszawskiego Dresika” Janeckiego, Marcina “Mielonidasa” Makowskiego i znanego z HIGH League Alana “Alanika” Kwiecińskiego. Dwukrotnie pokonywał go Arkadiusz Tańcula. W grudniu 2022 na gali High League przegrał z Pawłem „Scarface” Bombą przez dyskwalifikację. W ostatnim czasie pojawił się w filmie Jerzego Skolimowskiego “IO”, nominowanym do Oscara.

Przyczyna zgonu Mateusza Murańskiego nie jest na razie znana. Miał 29 lat.

Rodzinie i bliskim w imieniu redakcji składamy wyrazy współczucia.

Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Mateusza Murańskiego. Mateusz, spoczywaj w pokoju. Kondolencje dla rodziny i bliskich.” – High League

Byłeś zbyt młody żeby opuścić ten swiat..Wyrazy współczucia dla Rodziny i bliskich…” napisał na Twitterze Paweł Jóźwiak” – prezes FEN Paweł Jóźwiak

Wyrazy współczucia dla całej rodziny i bliskich Mateusza Murańskiego.” – Maciej Turski

“Bardzo smutna wiadomosc:( Spoczywaj w pokoju Mateusz.” – Marcin Wrzosek

Źródło: SuperExpress.pl,własne

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x