MMA News

wszystko związane ze światem MMA

„Scarface” zatrzymany przez policję

Według nieoficjalnych informacji zawodnik freak fightów Paweł B., został zatrzymany w czwartek 9 lutego przez pomorskich policjantów.

Funkcjonariusze namierzyli mężczyznę na jednej z ulic Gdańska i zatrzymali go, gdy kierował mercedesem, wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi kierowania pojazdami. Kompletnie zaskoczony pseudokibic nie stawiał żadnego oporu i szybko trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku za oszustwa mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego. Pseudokibic rozpoczął już odbywanie dwuletniego wyroku – przekazała RMF podkom. Karina Kamińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Paweł B. znany w freak fightowym świecie jako “Scarface” dotychczas przegrywał z Mateuszem “Tarzanem” Leśniakiem i Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem. W grudniu 2022 roku pokonał zmarłego wczoraj Mateusza Murańskiego.

Źródło: RMF 24

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jochan Szczepkowski
Jochan Szczepkowski
1 rok temu

Proszę państwa, 9 lutego 2023 roku skończyły się w Polsce freak fighty!

Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x