MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Dafi fundatorem nagród na Drugie Mistrzostwa MMA Polska

Marka Dafi została fundatorem nagród dla zawodników walczących podczas Drugich Mistrzostw MMA Polska.

Drugi turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska organizowany przez Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się 30 października. Pakiet nagród dla zawodników zostanie wzbogacony o produkty przygotowane przez marką Dafi.

Dafi jest polską marką, która została stworzona z myślą o produkcji niewielkich, ale skutecznych urządzeń do uzdatniania wody pitnej.

Marka działa na rynku polskim od ponad 30 lat. Od początku kieruje się doświadczeniem, innowacyjnością i wydajnością, co pozwala na opracowanie i opatentowanie licznych autorskich rozwiązań i projektów.

Produkty spod znaku Dafi poprawiają jakość wody, wzbogacają ją w magnez i pozytywnie wpływają na smak potraw, przygotowanych na bazie wody.

Fabryki, gdzie projektowane i produkowane są dzbanki, filtry i butelki mieszczą się w województwie świętokrzyskim – w Kielcach i Bilczy.

Bezpieczeństwo to dla twórców marki jeden z najważniejszych aspektów, na który zwracają uwagę podczas testów wyrobów gotowych.

Kilkustopniowy system kontroli jakości, w tym laboratoryjny, pozwala zaopatrywać rynek w produkty zdobywające zaufanie i wiarygodność coraz szerszej grupy odbiorców.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x