MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Debiut Roberta Bryczka w UFC przełożony

Debiut Roberta Bryczka w UFC przełożony

Debiut Roberta Bryczka w UFC przełożony

Formalności opóźniły debiut Roberta Bryczka w UFC. Bielszczanin swoje umiejętności w amerykańskiej organizacji zaprezentuje na przełomie roku. Przypomnijmy, że pierwotnie bielszczanin miał rozpocząć swoją przygodę z największą organizacją MMA na świecie już 23 września. Na gali UFC Fight Night, która odbędzie się w Las Vegas, w walce wieczoru walczyć będzie również pochodzący z Bielska-Białej Mateusz Gamrot.

Robert Bryczek podkreśla korzystne strony takiego obrotu sprawy. Ostatnio, w krótkim okresie, bielski zawodnik odprawił 2 dwóch trudnych przeciwników w czeskiej organizacji Oktagon. Udział w kolejnej walce bez odpowiedniego okresu przygotowawczego oraz przy krótkim czasie aklimatyzacji, wiązał się ze sporym ryzykiem.

Robert Bryczek, daje sobie teraz czas na roztrenowanie oraz uzupełnienie brakujących dokumentów. Szczegóły jego debiutu za oceanem poznamy najprawdopodobniej już w październiku.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x