MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Codzienne Doładowanie w Fortuna: wygraj zapas bonusów na pół roku

Codzienne Doładowanie w Fortuna z kodem MMM600 wygraj zapas bonusów na pół roku

Codzienne Doładowanie w Fortuna z kodem MMM600 wygraj zapas bonusów na pół roku

Bukmacher Fortuna ma dla swoich graczy coś wyjątkowego! Jeśli jesteś gotowy na rywalizację i chcesz udowodnić, że jesteś najlepszym typerem, to mamy dla Ciebie świetną okazję. Od 13 do 30 września 2023 roku, możesz wygrywać zakłady i walczyć o wyjątkową nagrodę – półroczne codzienne doładowanie konta o wartości 10 zł w punktach FKP! Ta oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy lubią typować i lubią wygrywać.

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Sprawdź, jak zdobyć te bonusy i przeczytaj zasady promocji “Codzienne Doładowania”.

Bonusowe Doładowanie – zasady:

  1. Okres promocji: Promocja trwa od 13 do 30 września 2023 roku. To właśnie w tym czasie masz szansę na zdobycie codziennego doładowania konta.
  2. Typy kuponów: Aby brać udział w promocji, wystarczy, że obstawiasz kupony SOLO lub AKO za dowolną stawkę. Warto jednak pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty PREMATCH, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić przynajmniej 1.20.
  3. Unikalne kupony: Klasyfikacja uwzględnia tylko unikalne kupony danego gracza. To oznacza, że jeśli postawisz wiele kuponów z identycznymi zdarzeniami, zaliczony zostanie tylko jeden taki wygrany kupon.
  4. Nagrody: Fortuna nagrodzi trzech graczy, którzy w okresie promocji wygrają największą liczbę kuponów. A co za nagroda? To sześciomiesięczne codzienne doładowanie konta o wartości 10 zł w punktach FKP. Praktycznie oznacza to, że każdego dnia o północy, począwszy od 2 października do 2 kwietnia, na konto każdego z trzech zwycięzców będzie wpływało 10 zł w punktach FKP.
  5. Ranking: Co tydzień, w każdy piątek, podczas trwania promocji, Fortuna będzie publikować aktualny ranking najlepszych graczy. Dzięki temu będziesz mógł śledzić swoje postępy i wiedzieć, czy jesteś w czołówce rywalizacji o cenne nagrody.

To naprawdę świetna okazja, by zarobić dodatkowe środki na swoje konto i cieszyć się darmowymi zakładami przez pół roku! Jeśli jesteś zapalonym typerem i uwielbiasz emocje związane z obstawianiem, to teraz masz idealną okazję, by pokazać innym, że jesteś najlepszy.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x