MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Denis Labryga vs Konrad Karwat na gali High League 6

Denis Labryga vs Konrad Karwat na gali High League 6 1

Denis Labryga vs Konrad Karwat na gali High League 6 1

Waga ciężka na HIGH League 6 – szykujcie się na mocne uderzenia! Denis Labryga dołączył do HIGH League i zadebiutuje w walce przeciwko Konradowi Karwatowi .Czy w tym pojedynku padnie nokaut?

Denis rewelacyjnie radził sobie w walkach na gołe pięści. Szybko podbił serca kibiców. Teraz czas na duże wyzwanie. Naprzeciw niego stanie Konrad Karwat, który ma za sobą już dwa efektowne zwycięstwa w MMA

Przypomnijmy, że I konferencja przed HIGH League 6 odbędzie się już w poniedziałek, 27 lutego, o godz. 20:00 w studiu Polsatu na ul. Łubinowej 4a w Warszawie. Transmisja na YouTube.

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Lexy Chaplin, Marcina “El Testosterona” Najmana, Denisa “Bad Boya” Załęckiego i Dariusza “Dara Lwa” Kaźmierczuka. Bilety dostępne na Eventim.pl.

Karta walk HIGH LEAGUE 6:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x