MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Zapowiedź GROMDA 12: Osiedle lat ’90

Najnowszy trailer GROMDA zapowiada dwunastą odsłonę gali Gromda, czyli walk na gołe pięści. Scenografia, która nawiązywać będzie do klimatu lat 90-tych. W zapowidzi zobczymy miedzy innymi Różala, Peję i Popka. GROMDA 12: Osiedle lat ’90 już 3 marca. Dostęp do transmisji NA ŻYWO w systemie PPV na stronie GROMDA TV.

– Witaj na osiedlu lat 90. Blokowiska, kultowy trzepak, bujanka na dzielni, pozytywne mordy i dzielnicowe łobuzy. Jeszcze nie tak dawno temu, gdzie nikt nie udawał kogoś kim nie jest. Osiedle weryfikowało pajaców i każdy cwaniak był wyjaśniany przy pierwszej solówce. Czasy gdy trzepanie było w konkretnych godzinach… ale kto by tego przestrzegał.

Czas wrócić do reguł gry lat 90., gdzie czasem trzeba było dać w ryj aby samemu nie wylądować na glebie. Morda nie szklanka, zagoi się. Lata gdzie były proste i jasne zasady. Gdzie szacunek i charakter to były najmocniejsze karty – czytamy w zapowiedzi GROMDA 12: Osiedle lat ’90

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x