MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Zapowiedź GROMDA 12: Osiedle lat ’90

Gromda 12 walki na gole piesci PPV cena

Gromda 12 walki na gole piesci PPV cena

Najnowszy trailer GROMDA zapowiada dwunastą odsłonę gali Gromda, czyli walk na gołe pięści. Scenografia, która nawiązywać będzie do klimatu lat 90-tych. W zapowidzi zobczymy miedzy innymi Różala, Peję i Popka. GROMDA 12: Osiedle lat ’90 już 3 marca. Dostęp do transmisji NA ŻYWO w systemie PPV na stronie GROMDA TV.

– Witaj na osiedlu lat 90. Blokowiska, kultowy trzepak, bujanka na dzielni, pozytywne mordy i dzielnicowe łobuzy. Jeszcze nie tak dawno temu, gdzie nikt nie udawał kogoś kim nie jest. Osiedle weryfikowało pajaców i każdy cwaniak był wyjaśniany przy pierwszej solówce. Czasy gdy trzepanie było w konkretnych godzinach… ale kto by tego przestrzegał.

Czas wrócić do reguł gry lat 90., gdzie czasem trzeba było dać w ryj aby samemu nie wylądować na glebie. Morda nie szklanka, zagoi się. Lata gdzie były proste i jasne zasady. Gdzie szacunek i charakter to były najmocniejsze karty – czytamy w zapowiedzi GROMDA 12: Osiedle lat ’90

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x