MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Denis Załęcki vs. Don Diego w Rundkach przed High League 3

Dla wielu jest to starcie, które zasługuje na miano walki wieczoru High League 3. Już dzisiaj o godz. 20:00 po raz ostatni przed pojedynkiem porozmawiają Mateusz Kubiszyn i Denis Załęcki. Don Diego i Bad Boy na konferencjach pokazali, że jest na co czekać. Przypomnijmy, że na gali wystąpi Denis “Bad Boy” Załęcki a jego rywalem będzie mistrz walk na gołe pięści, Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. Między tym duetem wrzało już podczas pierwszej konferencji.

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Aktualna karta walk HIGH LEAGUE III:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x