MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Fame MMA 10: Arkadiusz „AroY” Tańcula – Mateusz „Muran” Murański. Typy bukmachera.

Gale Fame MMA cieszą się co raz większą popularnością w Polsce. Organizacja zrzesza zawodników znanych ze świata social mediów lub byłych uczestników telewizyjnych reality show.
Drugą walką podczas dziesiątej odsłony gali Fame MMA będzie pojedynek Arkadiusza „AroY’em” Tańculi z Mateuszem „Muranem” Murańskim.

FAME MMA 10 – GDZIE OBSTAWIAĆ?

Od sierpnia 2020 roku FAME MMA współpracuje na wyłączność z Betclic. To właśnie ten legalny bukmacher jako jedyny posiada ofertę zakładów bukmacherskich związaną z galą FAME MMA 10.
Nie zwlekaj i sprawdź naszą szeroką ofertę na najbliższą galę w tym miejscu.

Każdą walkę można będzie także obstawiać w czasie rzeczywistym w ofercie LIVE w Betclic.

Arkadiusz „AroY” Tańcula – Mateusz „Muran” Murański

Arkadiusz Tańcula to człowiek wielu talentów. Jest trenerem personalnym, aktorem czy zawodnikiem MMA. Co ciekawe był też szkolnym kolegą Artura Szpilki. Jednak popularność przyniosła mu rola gangstera w serialu „Lombard -życie pod zastaw”. I to właśnie ten serial zapoczątkował konflikt Tańculi z Murańskim, którego kumulacja będzie pojedynek tych dwóch panów w oktagonie.

Arek Tańcula nie ma zbyt dużego doświadczenia na arenie walk, jednak już podczas swojego debiutu, na gali Fame MMA 6, zdołał pokonać uczestnika „Warsaw Shore” Alana Kwiecińskiego. Pierwsza porażka w klatce nadeszła już podczas Fame MMA 7, gdzie „AroY” został znokautowany już w drugiej rudzie przez Pawła Tyburskiego. Po wyjątkowo ostrej walce, były piłkarz Polonii Warszawa nie pozostawił złudzeń kto jest w tej walce lepszy. Tańcula więc staje przed szansą na drugie zwycięstwo w organizacji.

Mateusz „Muran” Murański natomiast, to debiutant w Fame MMA. Podobnie jak Tańcula, znany jest z epizodycznych ról w serialach tv, w tym w „Lombard – życie pod zastaw„. Co ciekawe, 27 latek wystąpił również w serialu…”Ojciec Mateusz”. Jego konto ta Instagramie śledzi ponad 117 tysięcy obserwujących.

Pomysł walki z „AroYem” narodził się podczas gali Fame MMA 7, gdzie Murański wyzwał na pojedynek najbliższego rywala, aby udowodnić mu kilka spraw i raz na zawsze rozstrzygnąć spory które narodziły się na planie „Lombardu”, gdzie między panami zaczęło iskrzyć. Murański na konferencji prasowej przed galą twierdzi że walka w oktagonie będzie lepsza niż 1000 słów. Pomimo łączącej ich na początku przyjaźni, dziś obaj maja sobie dużo do powiedzenia i udowodnienia.

Jak zakończy się ta walka? Kto wyjdzie z klatki z tarcza a kto na niej? Odpowiedz na to pytanie poznamy już 15 maja 2021 roku podczas gali Fame MMA 10.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.