MMA News

wszystko związane ze światem MMA

FAME: The Beginning – film dokumentalny o FAME MMA wkrótce dostępny na VOD?

Organizacja FAME MMA zapowiedziała film dokumentalny o powstaniu największej freak fightowej federacji, który będzie wkrótce dostępny na jednej z najpopularniejszych platform VOD na świecie.

W filmie “FAME: The Beginning ” poznamy historię FAME oraz właścicieli. Wrócimy do roku 2018, kiedy to szalony pomysł przekształcił się w ogromną markę z międzynarodowymi supergwiazdami oraz zapowiadaną technologią blockchain.

Federacja FAME MMA posiada łącznie czterech właścicieli – Wojciecha Golę, Michała „Boxdela” Barona, Krzysztofa Rozparę oraz Rafała Pasternaka. Pierwsza edycja Fame MMA odbyła się 30 czerwca 2018 w Hali Widowskowo – Sportowej w Koszalinie. Main eventem gali było starcie o pas kategorii ciężkiej pomiędzy jednym z włodarzy federacji, Michałem „Boxdelem” Baronem oraz streamerem Jakubem „Guzikiem” Szymańskim. Co-main eventem gali był pojedynek bokserski, w którym wzięli udział Adrian „Polak” Polański oraz Daniel „Magical” Zwierzyński.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x