MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień wystąpi na gali Fight Rose 2

Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień, znowu w Octagonie. Już 5 maja, szczecinianin zawalczy na gali Fight Rose. Jak sam przyznaje, “po dwóch porażkach, czas na przełamanie“.

Człowiek, który został taksówkarzem. Taksówkarz, który został fighterem. Fighter, który został pro wrestlerem. Droga życiowa i sportowa Szymona Września była długa, kręta i doprowadziła go do Prime Time Wrestling. Swego czasu chorobliwie otyły i pogrążony w depresji, sport nadał jego życiu nowy sens i sprawił, że jest najpopularniejszym polskim taksówkarzem, pogromcą Marcina Najmana! Właśnie tego człowieka o niezwykle barwnym życiorysie zobaczycie już 05.05.2022 na gali Fight Rose 2! – czytamy w zapowiedzi.

Taxi Złotówa nie daje sobie zbyt dużo czasu na odpoczynek. 16 kwietnia, w Dusseldorfie, mierzył się z Erko Junem, a już 5 maja, zobaczymy go w Kutnie, podczas gali Fight Rose 2. Przeciwnikiem Szymona, będzie Sebastian “Pikuś” Tronina, który walczył między innymi na MMA-VIP. Panowie mieli okazję bliżej się poznać podczas gali MMA-VIP 1, gdy w walce wieczoru Wrzesień, mierzył się z Najmanem, Tronina, był wtedy w narożniku Najmana. Na urozmaicenie, możemy dodać, że starcie obu panów odbędzie się w wadze OPEN. Tronina podczas ostatniej swojej walki (pokonał w pierwszej rundzie Maćka Kozielskiego, na gali Fight Rose) wniósł na wagę 80 kg. Złotówa natomiast oscyluje w okolicach 105 kg, więc róznica wagi może być dość duża.

Gala Fight Rose 2 odbędzie się już 5 maja w Kutnie. Podczas gali zobaczymy 6 pojedynków zawodowych, oraz 6 w turnieju GRAPPLER MASTER, w których wystąpi między innymi zawodnik KSW Adrian Bartosiński. Resztę miejsc turniejowych zapełnią: Peplowski, Gądziak, Domagała, Grocholski, Pernak. turniej poprowadzi Henryk Peda.

W drugiej części zobaczymy sześć walk w formule PRO. Pełna karta walk:

  • Gradecki vs Jasiński
  • Wrzesień vs Tronina
  • Cisło vs Kalinowska
  • Skorodziło vs Dąbal
  • Dymkiewicz vs Kluczyński
  • TBA vs TBA

Gala odbędzie się 5 maja w Kutnie, transmisja z gali będzie prowadzona w systemie PPV, bilety można nabywac u organizatorów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x