MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Tu jest Polska i tu się walczy… do końca. CAPO wraca do gry. Gromda 17

Tu jest Polska i tu się walczy… do końca. CAPO wraca do gry. Gromda 17

Szacuneczek, charakterność i prawdziwy empiryk solidnej mucki na gołe piąchy. Hardy i prosty facet. Tłusty rosół, a nie chińska zupka w proszku. Schaboszczak, a nie sałateczki. Zimna wódeczka bez popitki… i życie bez zbędnego pi*rdolenia.

GROMDA 17: VABANK
31 MAJA – 31.05.2024
LIVE on PPV on GROMDA.tv
Limitowana pula biletów na eBilet.pl

Piotr “Capo” Półchłopek – Facet z prostymi zasadami, którego po prostu wk*rwia to co wszystkich, czyli całe te internetowe kozaczenie, które w świecie realnym nie ma żadnego pokrycia. Jeden z pierwszych bijoków walk na gołe pięści, oddany ojciec, który dla rodziny zrobi wszystko. Bohater epickiego i niesamowicie krwawego starcia. Fachowiec dobrej bitki, który robotę robi konkretną, ale po cichu. Konkretnie, krótko na spokojnie bez gwiazdorzenia.

Piotr “Capo” Półchłopek to doświadczony bokser, ochroniarz i uczestnik projektu GROMDA, słynący z twardego charakteru, mocnego uderzenia i pasji do nokautów. Na co dzień “Capo” mieszka i pracuje w Niemczech, jako ochroniarz. Jego życie nabrało nowego tempa, gdy koledzy zgłosili go do udziału w GROMDA. Niespodziewany telefon z zaproszeniem do udziału w gali, na 10 dni przed premierową galą GROMDA odmienił jego los. “Capo” bez wahania przyjął wyzwanie zastąpienia kontuzjowanego rywala i związał się z organizacją na dłużej. W turnieju GROMDA 8 “Capo” zaprezentował swoje umiejętności bokserskie, twardy charakter i mocne uderzenie. Pokonał Dawida “Stolarę” Stolarskiego, awansując do półfinału. Niestety, kontuzja uniemożliwiła mu dalszą rywalizację. “Capo” jest pasjonatem walki w półdystansie i zawsze dąży do spektakularnych nokautów. Jego determinacja i chęć zwycięstwa zyskały mu uznanie kibiców.

Ranking zawodników GROMDA – walk na gołe pięści

M.Imię “Pseudonim” NazwiskoRekord
CMateusz “DON DIEGO” Kubiszyn8-0
1Bartłomiej “BALBOA” Domalik7-1
2Vasyl “VASYL” Halych​6-2
3Paweł “GORILLA” Werszynin3-0
4Sebastian “SCARFACE” Skiermański5-1
5Jakub “JOKER” Szmajda3-0
6Jakub “SŁOMKA” Słomka4-0
7Łukasz “GOAT” Parobiec9-4
8Michał “BUŁA” Bańbuła3-0
9Marcin “WASYL” Wasilewski3-1
10Mariusz “MARIO” Kruczek4-4

* stan na 17.04.2024

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.