MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Ruszyła sprzedaż PPV na GROMDA 17: DON DIEGO vs BALBOA 2

Ruszyła sprzedaż PPV na GROMDA 17 DON DIEGO vs BALBOA 2

Rozpoczęła się sprzedaż PPV na galę boksu na gołe pięści, czyli GROMDA 17: DON DIEGO vs BALBOA 2. Oglądaj emocjonujące starcie na żywo, wybierając jeden z trzech pakietów:

  • Basic: Obejmuje transmisję na żywo w jakości 720p oraz 24-godzinny dostęp do zapisu gali VOD. Cena pakietu zaczyna się od 39,99 zł.
  • Premium: Zapewnia transmisję na żywo w jakości 1080p i 7-dniowy dostęp do zapisu gali VOD. Cena tego pakietu rozpoczyna się od 44,99 zł.
  • VIP: Oferuje transmisję na żywo w jakości 1080p,7-dniowy dostęp do zapisu gali VOD, a także dodatkowo gala GROMDA 16. Cena pakietu zaczyna się od 49,99 zł.

Zakup PPV dostępny wyłacznie na stronie  Gromda.tv!

Gromda TV kup PPV

Niepokonany mistrz walka na gołe pięści, pogromca chuliganów i samozwańczych bad-boyów, koszmar dzielnicowych oprychów DON DIEGO ponownie stanie do walki z królem nokautu i głodnym zemsty BALBOĄ.

DON DIEGO to waleczny strażak, mistrz świata w kickboxingu oraz najtwardszy bijok w tej brutalnej grze jaką są walki na gołe pięści, czyli mistrz GROMDA. Postrach toruńskich watażków, kroczący w blasku reflektorów i kamer. Połączenie filmowego Kickboxera z Johnym Cagem z kultowej gry Mortal Kombat.

BALBOA to chłopak z gór z wielkimi ambicjami i marzeniami. Pracowity i skupiony na jednym celu, którym od zawsze jest miano najlepszego fightera walk na gołe pięści i niekwestionowanego mistrza GROMDA. Polski Rocky powalający wielkich chłopów jednym ciosem i walczący do końca Wściekły Byk, który nigdy nie odpuści swojej ofiary.

Rewanżowe starcie na które czekają wszyscy kibice sportów walki, zwłaszcza gołych pięści. Szanse 50/50. Gołe piąchy, walka do końca, solidne i równe zasady dla wszystkich, bez gadania i robienie z siebie pośmiewiska, bez kręcenia wyników sędziowskich i oczywiście… bez kategorii wagowych.

Ranking zawodników GROMDA – walk na gołe pięści

M.Imię “Pseudonim” NazwiskoRekord
CMateusz “DON DIEGO” Kubiszyn8-0
1Bartłomiej “BALBOA” Domalik7-1
2Vasyl “VASYL” Halych​6-2
3Paweł “GORILLA” Werszynin3-0
4Sebastian “SCARFACE” Skiermański5-1
5Jakub “JOKER” Szmajda3-0
6Jakub “SŁOMKA” Słomka4-0
7Łukasz “GOAT” Parobiec9-4
8Michał “BUŁA” Bańbuła3-0
9Marcin “WASYL” Wasilewski3-1
10Mariusz “MARIO” Kruczek4-4

* stan na 17.04.2024

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.