MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Freakowa organizacja Fist Universe Pawła “Trybsona” Trybały

Na fanpejdżu Fist Universe możemy przeczytać, że jest to projekt, który odmieni oblicze rozrywki i rywalizacji. Główną nagrodą dla zwycięzcy jest okrągły milion złotych. Włodarzami nowej organizacji “Fist Universe” są Maciej Rosiński, Michał Skołozdrzy i Paweł “Trybson” Trybała. Kalendarz freakowych gal w Polsce 2022.

Na gali wystąpią: Jakub Wójcik, Krzysztof Świst, Artur Sargsyan czyli uczestnicy programu Hotel Paradise oraz Arnold Jabłoński i Maciej Szczukiewicz, uczestnicy programu Warsaw Shore, Mikołaj Jędruszczak (Top Model) i youtuberzy Oskar “Szofer” Duszyński i Piotr Wichrowski. Zobaczymy także w pojedynkach na klapsy Dagmarę Szewczyk (Ring Girls, Fame MMA). W super-fight pojawią się Filip Zabielski (Tik-Toker), Michał Choiński (Hotek Paradise),

Pary ćwierćfinałowe (I):

  • 1 walka: Maciej Szczukiewicz (narożnik czerwony) vs Artur Sargsyan (narożnik niebieski)
  • 2 walka: Piotr Wichrowski (narożnik czerwony) vs Jakub Wójcik (narożnik niebieski)
  • 3.walka: Oskar “Szofer” Duszyński (narożnik czerwony) vs Arnold Jabłoński (narożnik niebieski)
  • 4 walka: Mikołaj Jędruszczak (narożnik czerwony) vs Krzysztof Świst (narożnik niebieski)

“Projekt, który na zawsze odmieni oblicze rozrywki i rywalizacji. Wyłączając utarte schematy i wprowadzając widza na kolejny poziom emocji bez zapiętych pasów. Pierwszy sezon otwarcia uniwersum to Fist: Tournament – turniej, gdzie dla zwycięzcy została przygotowana nagroda w wysokości miliona złotych

“Od mniej więcej połowy ubiegłego roku zacząłem pracę ze wspólnikami nad mega wielkim projektem ! Śmiało mogę powiedzieć , że jest to projekt mojego życia , włożyliśmy wszyscy kupę pracy i emocji w produkt , który będzie inny niż wszystkie projekty związane ze sportami walk!”- czytamy na Instagramie Trybsona.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x