MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Putin vs Zełenski – walka sobowtórów na gali Royal Division Antoniego Królikowskiego

Nowa freakowa federacja Royal Division, któtej twarzą jest aktor Antoni Królikowski, zorganizuje I galę 30 kwietnia w Opolu. W oktagonie Royal Division zobaczymy m.in: Maksymiliana Boczeq Ziębę, Piotra Charazińskiego, Julitę Juchnowicz, Milenę “Sztosiara” Jaworską, Kornela Typa, Marcina Mazura,Tomka Olejnika, Michaela Bagiete i Marcina Mazura. Kalendarz freakowych gal w Polsce 2022.

Walkę wieczoru będzie pojedynek sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Dochód z walki zostanie przeznaczony na pomoc dla uchodźców z Ukrainy.

Karta walk Royal Division

  • Marcin Mazur vs Michael Bagieta
  • Tomek Olejnik vs Kornel Typa
  • Piotr Charaziński vs Maks “Boczeq” Zięba
  • Julita Juchnowicz vs Milena “Sztosiara” Jaworska
  • “Fake” Putin vs “Fake” Zełenski – walka wieczoru

Jestem wkur***, a ROYAL DIVISION to manifestacja mojego buntu‼️
Royal Division to przemoc, lecz przemoc kontrolowana. Bez karabinów, wybuchów i śmierci niewinnych ludzi. W Royal Division każdy gladiator będzie miał równe szanse, posiadając jedynie własne ręce i nogi do ataku oraz obrony, a także nieposkromioną wolę walki.
Antek nie boi się żadnych wyzwań, bo drzemie w nim dusza wojownika i odkrywcy. Jako aktor walczył w powstaniu warszawskim, był pilotem Dywizjonu 303, bronił Karbali w Iraku, a nawet miał swój gang pseudokibiców jako Bad Boy Patryka Vegi, u którego był też swietnym skompromitowanym politykiem. Wygrana w programie “Agent – Gwiazdy”, a nawet przeprawa “Przez Atlantyk”, a on wciąż jest spragniony kolejnych prób swoich sił na nowych płaszczyznach. Od niedawna jest dumnym ojcem Vincenta. Królikowski postawił sobie nowy cel. Chce przebić kolejną barierę
Tym razem na niwie sportowej jako włodarz ROYAL DIVISION. Federacji MMA, która jedyną przemoc, jaką akceptuje to sportową, pełną poświęcenia na macie podczas treningów.
Chcemy wyjść ze strefy komfortu i wyrazić sprzeciw:
WALKA TYLKO SPORTOWA. NIGDY WIĘCEJ WOJNY
” – czytamy na fan page federacji Royal Division

Royal Division to jest taka inicjatywa trochę koleżeńska, trochę sportowa, trochę artystyczna, trochę freakowa i myślę, że jestem odpowiednią osobą na właściwym miejscu. To bardziej show niż sport, ale im więcej będzie sportu, tym lepsze będzie show. Chcę dawać widzom, naprawdę ciekawe, zaskakujące walki. Niesamowitych, utalentowanych ludzi, znanych niekiedy na świecie, a niekiedy w internecie. Dla mnie jest to zupełnie nowa rola, ale czuję, że dam z siebie wszystko, żeby dać widzom jak najwięcej dobrej zabawy, emocji, a naszym zawodnikom siły, adrenaliny i takiego dopingu, na który zasługują wszyscy, którzy nie boją się tego, by stanąć do walki twarzą w twarz. Dlatego naszych zawodników, naszych podopiecznych nazywam herosami naszych czasów. Naprawdę trzeba mieć odwagę, by nie bać się komunikować swoich poglądów, opowiadać o swoich wartościach, o tym, co się robi i co się myśli. Jestem fanem tych ludzi. Jestem pod ogromnym wrażeniem, jakie skarby skrywa YouTube, czy TikTok. Mamy fantastycznych twórców internetowych, którzy zaprezentują się w zupełnie nowej roli. Ja wierzę w tych ludzi i mam nadzieję, że widzowie też w nich uwierzą, jak i w cały projekt pod nazwą Royal Division.” – powiedział Antoni Królikowski

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x