MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Ewenement na Kuyavian Cage! Takiej walki jeszcze nie było…

kluczyńscy Ewenement na Kuyavian Cage! Takiej walki jeszcze nie było…

Do niecodziennego starcia dojdzie na gali Kuyavian Cage, która odbędzie się 6 lipca w Inowrocławiu. W jednym z zestawień rękawice skrzyżują zawodnicy o tym samym imieniu i nazwisku.

Kuyavian Cage [06.07.24] Kluczyński vs… Kluczyński

Mowa nie o Janach Kowalskich czy Adamach Nowakach, tylko Konradach Kluczyńskich. Smaczku dodaje fakt, że z informacji, które podała organizacja, zawodnikom nic nie wiadomo na temat ewentualnego pokrewieństwa. Pewne jest jedynie to, że pojedynek wygra… nie kto inny, jak Konrad Kluczyński.

Pierwszy z zawodników, reprezentant gospodarzy, na co dzień trenuje w inowrocławskim klubie Submission Fight Grup. Z koeli jego rywal to podopieczny trenera Bernarda Chachulskiego. W swoim sportowym CV ma zapisane występy w różnych formułach walki m.in.: MMA, boks czy K1 i pod tym względem jest bardziej doświadczony od swojego przeciwnika.

Niemniej, jak to mówią, najważniejsza walka to ta wygrana z samym sobą.

Artur Kornik Sowiński walczy na Kuyavian Cage [6 lipca, Inowrocław]

Oprócz starcia Konradów, kibice na Kujawach ostrzą sobie zęby na walkę byłego mistrza KSW, ikony rodzimego MMA – Artura Sowińskiego. Popularny „Kornik” zmierzy się w jednym z najbardziej szalonych starć tego roku z dziennikarzem Adrianem Bolechowiczem. Pojedynek zakontraktowano na 3 rundy w formule K1.

Ponadto podczas inauguracyjnego eventu Kuyavian Cage zaplanowano jeszcze osiem pojedynków w formułach: kickboxing, MMA i boks.

Gdzie kupić bilety na Kuyavian Cage – gala sportów walki w Inowrocławiu?

Bilety na lipcową galę Kuyavian Cage można nabywać w sprzedaży internetowej oraz stacjonarnej. Sprzedaż online dostępna jest na platformie ToBilet, pod linkiem:

https://tobilet.pl/kuyavian-cage-gala-sportow-walki-w-inowroclawiu.html

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.