MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Jak obstawiać MMA u bukmachera?

MMA cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. Tendencja ta sprzyja powstawaniu nowych organizacji i rozwojowi tegoż sportu. Wraz ze wzrostem zainteresowania, mieszane sztuki walki zwiększają swój potencjał marketingowy i mogą docierać do coraz szerszego grona odbiorców. Wymienione czynniki mają również wpływ na to, że MMA na stałe zawitało do ofert legalnych polskich bukmacherów. Co więcej, sporty walki są coraz chętniej obstawianą dyscypliną. Na licznych forach bukmacherskich typerzy dzielą się bardzo pozytywnymi doświadczeniami związanymi z graniem MMA, co okraszone jest oczywiście konkretnym zarobkiem.

Wśród organizacji MMA największą popularnością wśród graczy zakładów bukmacherskich cieszą się UFC i KSW. Upodobania graczy nie są wcale niczym zaskakującym. UFC to największa organizacja MMA na świecie, zrzeszająca najlepszych zawodników. KSW z kolei jest absolutnym dominatorem na krajowym rynku i federacja jest uznawana za absolutną europejską czołówkę. Jeśli wybierzesz już w ofercie swoją ulubioną organizację, możesz rozpocząć grę. W tym momencie pojawia się jednak pytanie — jak obstawiać MMA u bukmachera?

Zakłady bukmacherskie na MMA. Gdzie obstawiać?

Spis treści

Przez wzrost popularności MMA, zakłady na sporty walki w swojej ofercie posiada większość legalnych polskich bukmacherów. Nie u każdego buka jednak opłaca się inwestować. Warto wybrać ofertę, w której będziemy mogli znaleźć interesujący nas zakład oraz zyskamy dodatkowe profity, które dadzą większe korzyści niż gra u konkurencji. Jednym z legalnych bukmacherów w Polsce, który proponuje w swojej ofercie MMA, jest Fuksiarz.pl.

Nowi gracze Fuksiarz.pl mogą liczyć dodatkowo na bonus powitalny, który pozwala ubezpieczyć swój pierwszy zakład i otrzymać zwrot nawet do 500 PLN. Warto wspomnieć, że Prawdziwy Cashback 50% do 500 PLN nie wymaga żadnego obrotu, więc gracz może natychmiastowo wypłacić zwrócone środki. 

Wielu potencjalonych graczy może być zainteresowanych faktem, czy w Fuksiarz.pl kody promocyjne dają jakieś profity? Naturalnie. Bukmacher regularnie przeprowadza specjalne akcje z partnerami, gdzie możecie zgarnąć interesujące prezenty. Aktualnie przy rejestracji z kodem promocyjnym PSZFUKSEM gracz może otrzymać aż 3 miesiące subskrypcji Przeglądu Sportowego online.

Rodzaje zakładów na MMA

Wbrew pozorom MMA to nie tylko zakłady na zwycięzcę. Co prawda wspomniana opcja jest najpopularniejsza, lecz bukmacherzy w swoich ofertach mają znacznie więcej dostępnych kombinacji. Jakie są najpopularniejsze?

Zakłady na rundy 

Ilość rund w MMA uzależniona jest od organizacji i rodzaju walki. W UFC standardowe potyczki trwają trzy rundy, a walki wieczoru i starcia mistrzowskie już pięć rund. Zakłady na rundy są najczęściej wybierane zaraz obok zakładów na zwycięzcę. Liczbę rund szacuje się zazwyczaj na podstawie stylu walki zawodników oraz ich historii pojedynków. Wiadomo, że całkowicie nie da wykluczyć się elementu losowości, ale mimo tego często w dość łatwy sposób można przewidzieć dystans wybranego zdarzenia. Bukmacherzy umożliwiają obstawianie: 

  • zakończenia walki w konkretnej rundzie 
  • liczbę rozpoczętych rund 
  • wygraną danego zawodnika w wybranej rundzie  

Sposób zakończenia walki 

Bukmacherzy przy popularniejszych galach, dodają do oferty zakłady na sposób zakończenia walki ogólnie lub przez wybranego zawodnika. W większości dostępne są 3 różne warianty wygranej:

  • nokaut (TKO/KO)
  • poddanie
  • na punkty

Zakłady specjalne 

Zakłady specjalne mają to do siebie, że może się w nich znaleźć absolutnie wszystko. Wystawiony zakład ogranicza jedynie inwencja bukmachera. Zakłady specjalne mogą być niezwykle racjonalne, jak i zupełnie abstrakcyjne. Mogą dotyczyć sposobu celebracji, nieszablonowego nokautu, czy słowa, które padnie z ust zawodnika po stoczonym pojedynku. 

Jak obstawiać walki MMA?

Jak we wszystkim, tak też w obstawianiu MMA nie ma złotego środka, który zapewni 100% skuteczności. Standardowe zakłady na MMA są przeważnie dwudrogowe. Można obstawić zwycięstwo jednego bądź drugiego zawodnika. Remis w MMA to doprawdy biały kruk. Ze względu na swoją nieprzewidywalność, często obstawianie sportów walki jest okazją do trafienia bardzo wysokich kursów. 
Obstawiając walkę dwóch zawodników, warto zapoznać się z ich historią walk, prezentowanym stylem walki oraz warunkami fizycznymi. Często analiza podstawowych informacji pozwoli na wyciągnięcie wniosków, które pozwolą na wytypowanie faworyta

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x