MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Karta walk Clout MMA. Wyniki gali. Gdzie oglądać transmisję?

Clout Mma 1 Card Fight

Clout Mma 1 Card Fight

5 sierpnia br. w warszawskim Torwarze odbędzie się inauguracyjna gala nowej organizacji freak-fightowej – Clout MMA. Karta walk zapowiada się niezwykle interesująco, obiecując wiele emocji dla miłośników sportów walki. Wydarzenie to przyciągnie uwagę fanów, zwłaszcza że na ringu zobaczymy zarówno znane twarze, celebrytów, jak i utytułowanych zawodników.

Transmisja z gali Clout MMA i kolejność pojedynków

Aby cieszyć się pełnym zanurzeniem w świat gali Clout MMA 1, należy wykipić dostęp PPV na stronie cloutmma.tv, gdzie dostępne są specjalne pakiety transmisji. Dla tych, którzy cenią sobie wyższą jakość obrazu, przygotowaliśmy dwie opcje do wyboru. Za najtańszą transmisję w jakości 720p, cena wynosi jedynie 34,99 zł. To okazja do obejrzenia wydarzenia w doskonałej jakości, przekazującej wszystkie niuanse starć i emocji. Dwa pierwsze pojedynki będą transmitowane w serwisie Youtube. Najszerszą ofertę w tym zakresie oferuje tradycyjnie bukmacher Fortuna. Gracze mają możliwość obstawiania zarówno przed pojedynkiem, jak i w trakcie jego trwania.

Pewniak 10 w Fortuna na Clout MMA 1

Full HD dla Najbardziej Wymagających

Dla tych, którzy oczekują jeszcze wyższej jakości, dostępna jest transmisja w jakości 1080p. Cena tego pakietu to 39,99 złotych. Taki wybór pozwoli widzom doświadczyć każdego momentu gali w pełnym blasku i detalu. Do ceny transmisji należy doliczyć jedynie 5 złotych prowizji za dokonanie transakcji.

Dwa Pakiety do Wyboru

Opcje transmisji dostępne na stronie cloutmma.tv to doskonałe rozwiązanie dla każdego fana sportów walki. Pierwszy pakiet, w cenie 34,99 zł, pozwoli na oglądanie wydarzenia w jakości 720p przez 24 godziny od rozpoczęcia gali. Natomiast drugi pakiet, za 39,99 zł, umożliwi oglądanie całego wydarzenia w jakości 1080p oraz dostęp do studia z unikalnym komentarzem, który wprowadzi widza w atmosferę walki.

 • MMA: Mariusz „Super Mario” Sobczak pokonał Kacpra „Ludwiczek” Bociańskiego jednogłośną decyzją sędziów
 • K-1 (małe rękawice): K-1 (małe rękawice): Wojciech „Rekordzista” Sobierajski pokonał Piotra Pająka w 1. rundzie przez TKO
 • MMA: Błażej Augustyn pokonał Dominika Pudzianowski jednogłośną decyzją sędziów
 • MMA: Piotr „Lizak” Lizakowski pokonał Dominika Skowyra w 1. rundzie przez TKO
 • NMA: Konrad Karwat pokonał Michała “Potężny Tłumacz” Waleszczyński-Lisa w 1. rundzie przez TKO
 • MMA: Cezary „Czarek Czaruje” Gołębiewski pokonał Tomasza „Szalony Reporter” Matysiaka w 3. rundzie przez TKO
 • MMA: Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska pokonała Nikolę „Nikita” Alokin w 2. rundzie przez TKO
 • Paulina Hornik pokonała Ewę „Mrs. Honey” Wyszatycką jednogłośną decyzją sędziów
 • MMA: Adrian Cios pokonał Łukasza “Magical Jr” Malankowskiego w 3. rundzie przez TKO
 • K-1 (małe rękawice): Denis Labryga pokonał Dawida „Crazy” Załęckiego przez TKO – decyzja lekarza – kontuzja nogi Załęckiego po 1. rundzie
 • K-1 (małe rękawice): Tomasz Sarara pokonał Jay „Da Spyda Killa” Silva jednogłośną decyzją sędziów
 • MMA: Zbigniew Bartman pokonał Tomasza Hajto w 2. rundzie przez poddanie (duszenie zza pleców)
 • MMA: Andrzej „Polish Prince” Fonfara pokonał Marcina „El Testosteron” Najmana w 1. rundzie (16 sek.) przez TKO

13 Pojedynków na Jednym Wydarzeniu

W oktagonie Torwaru odbędzie się aż 13 pojedynków, co obiecuje nieustające emocje dla kibiców. Kluczowym starciem będzie walka Marcina Najmana z Andrzejem “Polish Prince” Fonfarą, która przyciąga uwagę wielu fanów sportów walki. To jednak nie wszystko – na gali zobaczymy również zmagania byłego siatkarza Zbigniewa Bartmana z byłym piłkarzem Tomaszem Hajto oraz wiele innych pojedynków.

Różnorodność Zawodników i Pojedynków

Na gali Clout MMA 1 wystąpią zarówno influencerzy, jak i utytułowani sportowcy. Internauci z wielką ciekawością śledzą wydarzenie, licząc na niezwykłe starcia i emocje, które zrekompensują brak federacji HIGH LEAGUE w świecie freak-fightów. Galę CLOUT 1 określa się jako potencjalne zamknięcie luki po upadku wcześniejszej organizacji, dając szansę fanom zobaczenia ciekawych pojedynków, w których wezmą udział znane osobistości.

Clout MMA zastąpi HIGH League?

Organizacja Clout MMA szybko wypełniła lukę po zamknięciu federacji HIGH League. Mimo krótkiego czasu na przygotowania, organizatorzy postawili na profesjonalizm i zaplanowali swoją pierwszą galę, która odbędzie się na warszawskim Torwarze. To właśnie tam, w sobotni wieczór, zobaczymy, czy Clout MMA sprosta oczekiwaniom fanów i czy zapewni widowiskowe show.

Pełne Wsparcie Kibiców

Zainteresowanie galą jest ogromne, o czym świadczy fakt, że bilety na wydarzenie zostały wyprzedane już na dwa dni przed galą. Przewidywana liczba ponad 5000 kibiców zgromadzonych na Torwarze świadczy o ogromnym wsparciu dla nowej organizacji freak-fightowej. Reprezentant gospodarzy, Andrzej Fonfara, z pewnością będzie cieszył się wsparciem swoich fanów w walce wieczoru.

Znakomite Starcia na Widowni

Na inauguracyjnej gali Clout MMA zobaczymy wiele znanych twarzy i utytułowanych zawodników. Siatkarz Zbigniew Bartman stanie do walki z byłym piłkarzem Tomaszem Hajto, przenosząc swoje sportowe ambicje na ring MMA. Kolejne emocje to starcie pomiędzy Tomaszem Sararą a Jay’em Silvą w formule K-1 w małych rękawicach. Wśród zawodników pojawi się również Dominik Pudzianowski, którego rywalizacja z Błażejem Augustynem obiecuje wielkie emocje.

Debiutancka Gala CLOUT MMA 1

Gala Clout MMA 1 to debiutanckie wydarzenie nowej organizacji freak-fightowej, które już teraz przyciąga uwagę miłośników sportów walki. Wielość starć, różnorodność zawodników i zapewniona profesjonalizmem organizacja stanowią obietnicę elektryzującego widowiska na warszawskim Torwarze. Marcin Najman oraz Andrzej Fonfara będą gwiazdami wieczoru, przyciągając uwagę fanów boksu i MMA. Bądźcie gotowi na wieczór pełen niezapomnianych emocji i sportowej rywalizacji.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x