MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Pewniak 10+ w Fortuna na Clout MMA 1

Pewniak 10 w Fortuna na Clout MMA 1

Pewniak 10 w Fortuna na Clout MMA 1

Już dziś, w sobotę 5 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędzie się inauguracyjna gala nowej organizacji freak-fightowej, czyli Clout MMA, założona przez influencerkę Lexy Chaplin i Sławomira Peszko. Zobaczymy wielu celebrytów i inne powszechnie znane twarze, m.in. Andrzeja Fonfarę, Marcina Najmana, Denisa Labrygę czy Tomasza Hajto.

Z tej okazji zakłady bukmacherskie FORTUNA przygotował promocję Pewniak! Wpłać min. 10 zł w godz. 15:00-20:00 z kodem depozycyjnym (wpisywanym podczas dokonywania płatności) “Clout”, obstaw walki z oferty na Clout MMA, a otrzymasz gwarantowany bonus. Zagraj za dyszkę, a bez względu na wynik, dostaniesz dyszkę bonusu! Sprawdź szczegóły:


Zasady promocji:

Warunek: aby wziąć udział w promocji, w trakcie jej trwania, w dniu 5.08.2023, wpłać min. 10 zł, używając kodu promocyjnego “CLOUT”. Następnie, przed godz. 23:59 zawrzyj dwolony kupon z kursem min. 3.0 za min. 10 zł, zawierający wyłącznie zdarzenia z oferty na CLOUT MMA. Niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu, otrzymasz 10 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na dalszą grę.

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Karta walk CLOUT MMA 1:

Main event: Andrzej “Polish Prince” Fonfara vs. Marcin “El Testosteron” Najman

 • Tomasz Hajto vs. Zbigniew Bartman
 • Tomasz Sarara vs. Jay “Da Spyda Killa” Silva (walka w K-1)
 • Denis Labryga vs. Dawid “Crazy” Załęcki (walka w K-1)
 • Adrian Cios vs. Łukasz “Magical Jr” Malankowski
 • Błażej Augustyn vs. Dominik Pudzianowski
 • Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka vs. Paulina Hornik (walka w K-1)
 • Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak vs. Cezary “Czarek Czaruje” Gołębiewski
 • Nikola “Nikita” Alokin vs. Monika “Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska
 • Konrad Karwat vs. Michał “Potężny Tłumacz” Waleszczyński-Lis
 • Piotr “Lizak” Lizakowski vs. Dominik Skowyra
 • Piotr Pająk vs. Wojciech “Rekordzista” Sobierajski (walka w K-1)
 • Kacper “Ludwiczek” Bociański vs. Mariusz “Super Mario” Sobczak
Pewniak 10 w Fortuna na Clout MMA 1

5 sierpnia na warszawskim Torwarze zagoszczą fanatycy sportów walki, aby śledzić inauguracyjną galę nowej organizacji freak-fightowej – Clout MMA. Wydarzenie zapowiada się nie tylko jako sportowe spektakulum, ale również jako okazja do zobaczenia wielu powszechnie znanych twarzy, w tym celebrytów takich jak Andrzej Fonfara, Marcin Najman, Denis Lachugia i Tomasz Hajto. W poniższym artykule znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącej gali CLOUT 1.

Transmisja wydarzenia CLOUT 1 będzie dostępna jedynie w trybie pay-per-view. Oznacza to, że fani sportów walki będą mogli obejrzeć galę poprzez zakup dostępu do transmisji.

Start inauguracyjnej gali CLOUT 1 zaplanowany jest na 5 sierpnia 2023 roku o godzinie 19:00. Całe wydarzenie odbędzie się w charakterystycznej hali sportowej – Torwar w Warszawie.

Wszystkim typującym przy starciach na galach CLOUT 1 dostępne są zakłady bukmacherskie. Najszerszą ofertę w tym zakresie oferuje tradycyjnie bukmacher Fortuna. Gracze mają możliwość obstawiania zarówno przed pojedynkiem, jak i w trakcie jego trwania. Zakłady obejmują różnorodne aspekty walki, takie jak wybór zwycięzcy, liczba rund, sposób zakończenia pojedynku, oraz wiele innych. Warto zaznaczyć, że oferta zakładów live jest szczególnie rozbudowana i obejmuje ponad 20 różnych rodzajów zakładów związanych z trwającym pojedynkiem. To efekt umowy sponsorskiej pomiędzy Fortuną a CLOUT, co przekłada się na atrakcyjność oferty dla fanów zakładów sportowych.

Podsumowanie Inauguracyjna gala CLOUT MMA 1 jest wydarzeniem oczekiwanym przez miłośników sportów walki oraz fanów znanych osobistości, które pojawią się na ringu. Transmisja pay-per-view pozwoli na śledzenie wydarzenia na żywo, a różnorodność zakładów bukmacherskich dostępnych na Fortunie zapewni dodatkową dawkę emocji dla typujących. To bez wątpienia wyjątkowa okazja dla fanów sportu, aby cieszyć się widowiskowym widowiskiem walki na najwyższym poziomie.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x