MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Kolosalny Fuks: 10.000 zł do wygrania typując KSW Colosseum 2

Kolosalny Fuksiarz 10.000 zł do wygrania na KSW Colosseum 2

Gala mieszanych sztuk walki “KSW Colosseum 2” zapowiada się jako najważniejsze wydarzenie MMA w Polsce w roku 2023. Karta walk, którą organizatorzy przygotowali, jest po prostu imponująca. Na stadionie PGE Narodowy w Warszawie dojdzie do starcia wieczoru, w którym Mamed Khalidov po raz trzeci zmierzy się ze Scottem Askhamem. Warto również zwrócić uwagę na pojedynki takie jak Marian Ziółkowski kontra Salahdine Parnasse oraz Mariusz Pudzianowski przeciwko Arturowi Szpilce. W klatce pojawią się również inni znani zawodnicy, tak jak Arkadiusz Wrzosek czy Michał Materla.

Legalny bukmacher FUKSIARZ przygotował dodatkowo typerską zabawę w której uczestniczący mają szansę zgarnąć wysoką nagrodę. Pula nagród o wartości 10 000 zł w postaci freebetów zostanie podzielona między wszystkich graczy, którzy poprawnie wytypują wyniki wszystkich walk z karty “KSW Colosseum 2”.

sprawdz oferte

Aby wziąć udział w podziale tej atrakcyjnej nagrody, należy postępować według prostych zasad. Po pierwsze, należy kliknąć przycisk “Dołącz do promocji“. Następnie trzeba dokonać typowania rezultatów wszystkich walk z karty “KSW Colosseum 2” i postawić zakłady o minimalnej wartości 10 zł. Jeśli wszystkie typy zostaną poprawnie wytypowane, uczestnik automatycznie weźmie udział w podziale nagrody w wysokości 10 000 zł w formie freebetów.

Promocja jest ważna od 2 czerwca 2023 roku, od godziny 10:00, do 3 czerwca 2023 roku, do godziny 18:59. Aby wziąć udział w tej atrakcyjnej ofercie, pamiętaj, żeby kliknąć przycisk “Dołącz do promocji” i postawić swoje typy na wszystkie walki. Nie przegap okazji, by być częścią tej ekscytującej zabawy i zdobyć szansę na wygraną atrakcyjnych nagród w postaci freebetów.

Kolosalny Fuks 10.000 zl do wygrania na KSW Colosseum 2

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x