MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Karta walk Prime Show MMA 5. Kto walczy na gali we Wrocławiu 1 lipca 2023?

Karta walk Prime Show MMA 5. Kto walczy na gali we Wrocławiu 1 lipca 2023

Karta walk Prime Show MMA 5. Kto walczy na gali we Wrocławiu 1 lipca 2023

Najbardziej szalona gala freakfightowa w Europie, PRIME SHOW MMA, powraca już 1 lipca na halę Orbita we Wrocławiu. Od samego początku eventy PRIME cieszą się ogromnym zainteresowaniem i budzą kontrowersje. Podczas PRIME 5 zaplanowano ponad dziesięć walk, w których wystąpią gwiazdy internetu, sportu i telewizji.

W walce wieczoru powróci Don Kasjo Król, największy polski freakfighter i zarazem założyciel federacji. Przed nim stoi największe wyzwanie w karierze – stanie do pojedynku z mistrzem kickboxingu, Dominikiem Zadorą.

Drugą walką wieczoru będzie starcie, które ma rozwiązać jeden z największych konfliktów w historii internetu. Streamer Bagieta zmierzy się z lewicowym aktywistą, Jasiem Kapelą. Na tej samej gali będziemy świadkami rozwiązania najbardziej nagłośnionej dramy w sieci, w której zaangażowany jest Adrian Cios. Ponadto na ringu pojawią się takie osobistości jak Wielki Bu, Ztrolowany, Hunter czy Paweł Jóźwiak.

Jednak najbardziej kontrowersyjnym starciem wieczoru będzie pojedynek mistrzyni boksu federacji WBC, Ewy Piątkowskiej, z 140-kilogramowym mężczyzną o pseudonimie Puszbarber. To zdecydowanie pojedynek, który trzeba zobaczyć na własne oczy!

MMA mozesz typowac w Fortunie

PRIME SHOW MMA przynosi nie tylko emocjonujące walki, ale również wielką dawkę kontrowersji i zaskakujących starć. Wydarzenie to przyciąga uwagę fanów sportów walki, ale również osób zainteresowanych światem internetowych gwiazd i popularnych osobistości.

Main event: Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Dominik Zadora

Kasjusz Don Kasjo Zycinski vs Dominik Zadora

MAIN EVENT PRIME SHOW MMA V, który zapowiada się jako prawdziwa bitwa na oktagonie. W głównej walce zmierzą się dwaj znakomici zawodnicy – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński i Dominik Zadora. To starcie będzie nie tylko pojedynkiem między dwoma utalentowanymi wojownikami, ale także konfrontacją dwóch różnych światów sportowych.

Na jednej stronie oktagonu stanący Don Kasjo, niekwestionowany król freak fightów. Jego niezwykła charyzma i styl walki przyciągają uwagę fanów sportów walki na całym świecie. Don Kasjo zyskał sławę dzięki swojemu odważnemu podejściu i nieprzewidywalnym technikom. Jego obecność w ringu zawsze budzi emocje i zapewnia widowiskowe starcie.

Jego przeciwnik, Dominik Zadora, to były mistrz FEN (Fight Exclusive Night) i DSF Kickboxing Challenge. Zadora od lat jest uważany za jednego z najbardziej utalentowanych kickbokserów w Polsce. Jego precyzja, technika i siła ciosów sprawiają, że jest niebezpiecznym rywalem dla każdego przeciwnika.

Spotkanie tych dwóch wojowników zapowiada się jako niezwykle interesujące starcie stylów. Don Kasjo znany jest z niekonwencjonalnych, często kontrowersyjnych ruchów, podczas gdy Zadora preferuje precyzyjne uderzenia i techniczne podejście. To będzie starcie dwóch różnych światów sportowych, które z pewnością przyciągnie uwagę kibiców i fanów MMA.

Co-main event: Michał „Bagieta” Gorzelanczyk vs Jaś Kapela

Michal Bagieta Gorzelanczyk vs Jas Kapela

Wyczekiwany przez fanów freak fightów pojedynek między Michałem “Bagietą” Gorzelanczykiem a Jasiem Kapelą jest już blisko. To starcie jest nie tylko sportowym wyzwaniem, ale również kulminacją długotrwałego konfliktu między tymi dwoma zawodnikami.

Historia tego duetu jest pełna napięć i kontrowersji, które narastały z każdą kolejną galą. Wielu kibiców czekało na moment, kiedy ci dwaj zawodnicy staną naprzeciw siebie na ringu. PRIME V będzie miejscem, gdzie ich emocje i konflikty znajdą ujście.

Wszyscy czekają z niecierpliwością na ten pojedynek, który ma potencjał stać się jednym z najbardziej pamiętnych starć w historii freak fightów. PRIME V będzie areną, na której emocje i napięcie osiągną swoje apogeum.

Czas na decydującą walkę, w której między Bagietą a Kapelą zostaną rozstrzygnięte wszelkie spory i kontrowersje. Z pewnością będzie to starcie, które na długo pozostanie w pamięci fanów freak fightów.

Patryk „Wielki Bu” Masiak vs Łukasz Lupa

Patryk Wielki Bu Masiak vs Lukasz Lupa

Po ponad rocznej przerwie Łukasz Lupa powraca do oktagonu z ogromną motywacją. Jego cel jest jasny – wygrana walka i poprawienie swojego rekordu. Lupa, doświadczony zawodnik, przez ten czas nieustannie trenował i doskonalił swoje umiejętności. Teraz nadszedł czas, aby udowodnić swoją siłę i determinację na ringu. Jego chęć zwycięstwa jest niezwykle silna.

Jednak po drugiej stronie oktagonu stoi Patryk “Wielki Bu” Masiak, zawodnik, który do tej pory nie doznał porażki w swojej zawodowej karierze. Masiak również jest pełen pewności siebie i gotowy na to starcie.

Obaj zawodnicy mają coś do udowodnienia. Lupa pragnie wrócić na ring w wielkim stylu, zyskać uznanie i poprawić swój rekord. Z kolei Masiak chce kontynuować swoją serię zwycięstw i udowodnić, że jest jednym z najlepszych w swojej kategorii.

To spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. Obaj zawodnicy mają różne style walki i umiejętności, co może prowadzić do nieprzewidywalnych momentów podczas starcia.

Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Mateusz „Tarzan” Leśniak

Sebastian Ztrolowany Nowak vs Mateusz „Tarzan Lesniak

Mateusz “Tarzan” Leśniak wkracza na ścieżkę kolejnego pojedynku. Po dwóch zwycięstwach na swoim koncie, w tym jednym spektakularnym nokaucie, Tarzan gotowy jest na kolejne wyzwanie.

Jego przeciwnikiem tym razem będzie niepokonany od trzech walk Sebastian “Ztrolowany” Nowak. Nowak powraca do oktagonu po zwycięstwie nad Maciejem Ratajem, co tylko zwiększa jego pewność siebie i determinację.

Leśniak i Nowak to dwaj zawodnicy, którzy pokazali swoje umiejętności i potencjał na ringu. Tarzan, znany ze swojej siły i determinacji, będzie dążył do utrzymania swojej passy zwycięstw. Jednak niepokonany Nowak jest gotów stanąć na drodze Tarzana i udowodnić swoją wyższość.

Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak vs vs Jacek “Muran” Murański

Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak vs Jacek Muran Murański
Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak vs Jacek Muran Murański

Mega pojedynek na horyzoncie! 1 lipca podczas gali Prime Show MMA 5 Jacek Murański zmierzy się z Pawłem “Prezes FEN” Jóźwiakiem w drugorzędnym wydarzeniu wieczoru!

Już sam fakt, że Jacek Murański zawita do oktagonu PRIME, budzi ogromne emocje i wzbudza niebywałe zainteresowanie wśród fanów sztuk walki. To człowiek, który potrafi błyskawicznie podgrzać atmosferę swoim rywalom i jest prawdziwym mistrzem rozrywki. Na pewno nie zabraknie widowiska!

Jednak nie można zapominać o determinacji Pawła “Prezesa FEN” Jóźwiaka. Po ostatniej przegranej walce z Marcinem Najmanem, nie zamierza on dać za wygraną. Wręcz przeciwnie, powraca do oktagonu PRIME SHOW MMA z podwojoną siłą i niezłomną wolą walki. Jego jedynym celem jest odniesienie zwycięstwa!

Mimo ostatniej porażki, Prezes FEN nie traci wiary w swoje umiejętności i jest zdeterminowany, aby udowodnić swoją siłę na arenie PRIME SHOW MMA. Nieustępliwość i ogromna ambicja napędzają go do ciężkich treningów i intensywnych przygotowań. Jóźwiak chce być w absolutnie optymalnej formie na tę walkę i pokazać, że jest prawdziwym zawodnikiem.

Przed nami niezwykle ważne starcie. Kto zwycięży w tej walce? To pytanie, które spędza sen z powiek zarówno fanom Jacka Murańskiego, jak i zwolennikom Pawła Jóźwiaka. Tylko czas pokaże, który z nich okaże się lepszy w oktagonie PRIME SHOW MMA. Będzie to starcie warte zapamiętania i niesamowitego widowiska dla wszystkich fanów sztuk walki.

Adrian „Puszbarber“ Salwa vs Ewa Piątkowska

Adrian Puszbarber Salwa vs Ewa Piatkowska

Wyjątkowe starcie, które na pewno zapadnie w historii Polskich FREAK FIGHTÓW. Adrian “Puszbarber” Salwa zmierzy się z Ewą Piątkowską w widowiskowej walce kobieta kontra mężczyzna.

To starcie będzie nie tylko starciem kontrastów, ale również walką pomiędzy ogromnym doświadczeniem i techniką, a młodością i siłą. Adrian “Puszbarber” Salwa, znany z odwagi i bezkompromisowych ataków, stanął w obliczu niesamowitego wyzwania – stanięcia twarzą w twarz z utalentowaną Ewą Piątkowską, mistrzynią boksu federacji WBC. Wiele rywalek odmówiło walki Ewie, frustracja mistrzyni doprowadziła do tego, że postanowiła wyzywać do walki facetów. Jedyny, który odpowiedział to Puszek. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej, w dużych rękawicach. Różnica wagi w tym zestawieniu to ok. 70kg

Starcie kobiety z mężczyzną na arenie FREAK FIGHTÓW to coś, czego nie możemy przegapić. Takie konfrontacje są rzadkie, a ich znaczenie w świecie sportów walki jest ogromne. To właśnie takie starcia kształtują historię i przyciągają uwagę fanów z całego kraju.

Kacper „Polish Machine” Miklasz vs Daniel „Hunter” Więcławski

Kacper Polish Machine Miklasz vs Daniel Hunter Wieclawski

Dwóch specjalistów walk na gołe pięści stanie naprzeciw siebie! Kacper “Polish Machine” Miklasz oraz Daniel “Hunter” Więcławski spotkają się na ringu w niezwykłej walce.

Kacper Miklasz, który już w 2020 roku zdobył uznanie jako finalistę turnieju WOTORA, jest znanym i doświadczonym zawodnikiem. Jego umiejętności oraz siła ciosu zasługują na uwagę fanów sportów walki. Z kolei Daniel Więcławski ma na swoim koncie aż 7 walk w ringu GROMDY, co świadczy o jego doświadczeniu i gotowości do rywalizacji.

Spotkanie tych dwóch utalentowanych zawodników brzmi jak przepis na mocną bitwę w oktagonie. Zarówno Kacper “Polish Machine” Miklasz, jak i Daniel “Hunter” Więcławski mają swoje unikalne style walki i niezwykłą determinację, aby zwyciężyć.

Adrian Cios vs Łukasz “Młody Magical” Zwierzyński

Adrian Cios vs Lukasz Mlody Magical Zwierzynski

Od kilku dni internet jest podzielony na dwie strony, a spór pomiędzy fanami Adriana Ciosa a braćmi Magical trwa i przyciąga uwagę milionów osób. Teraz nadszedł czas, aby wszystkie słowa, które padły w sieci, zamienić w czyny i rozstrzygnąć tę niezwykle intensywną dyskusję na arenie sportowej.

Adrian Cios, popularny youtuber i osobowość internetowa, stanie do walki z jednym z braci Magical. Właśnie dlatego, już 1 lipca, na ringu pojawi się Łukasz Magical, który został wyznaczony do walki przez swojego brata, Daniela “Magicala” Zwierzyńskiego. Łukasz Magical wkroczy do oktagonu z jednym jasnym celem – zdobyciem zwycięstwa i odrąbania głowy swojemu rywalowi!

TBA vs TBA

Ostatnie zestawienie poznamy podczas pierwszej konferencji przed PRIME SHOW MMA w niedzielę 4 czerwca 2023 r.

Prime Show MMA V – karta walk

  • Main event: Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Dominik Zadora
  • Co-main event: Michał „Bagieta” Gorzelanczyk vs Jaś Kapela
  • Patryk „Wielki Bu” Masiak vs Łukasz Lupa
  • Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Mateusz „Tarzan” Leśniak
  • Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak vs TBA
  • Adrian „Puszbarber“ Salwa vs Ewa Piątkowska
  • Kacper „Polish Machine” Miklasz vs Daniel „Hunter” Więcławski
  • Adrian Cios vs Łukasz “Młody Magical” Zwierzyński
  • TBA vs TBA
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x